Deutz-Fahr

potrebna pomoc.
kupio sam fahr m 36.10
da li treba na hladnjaku klime da stoji jos jedan elektro ventilator koji se pali samo kada radi klima ili nije potrebno??Na mom kombajnu ga nema ali je hladnjakklime suvise daleko oko 15cm od hladnjaka za ulje kroz koji vazduh provlaci turbina koja hladi motor.
 
Tako je to funkcionira, samo normalno nemoj ocekivat da ce ti kada je vani +40 u kabini biti frizider kao u kuci naprimjer, bit ce solidno, jucer sam se vozio u toplineru i bas je to tema bila, neki dana sam bio kod jednog clana foruma on je na starlinera stavio na hladnjak klime ventilator od zastave i kaze puno je bolje .. :ppozdrav:
 
U podne na +40 nece bas najbolje hladiti. Ja sam dodao ventilator. Teram do 11 bez njega onda upalim do 3 i posle opet netreba.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
predpostavljam da si smer duvanja ventilatora kroz hladnjak klime namestio tako da duva kroz hladnjak klime i hladnjak za ulje prema turbini koja hladi motor.???
 
Bogami neće da upute ako ne ideš baš kod određenog za određenu stvar jer bože konkurencija je u pitanju.Konkretno kod Šanjike ima nekoliko rasturenih Đ.Đ i Fahr 1600 koji je isti kombajn.
 
Pri zameni ulja na 3580h mislim na voznu i radnu hidrauliku.Da li treba da se luftira sistem i gde i kako ako treba?
 
Nazad
Vrh