Deutz-Fahr

A da se povedem mislju da je u pitanju stamparska greska pa da je to kao sto kazete 0621 mjesto 0620,ali evo ako moze i ovako da se uporedi juce sam remen izmjerio metrom i dobio sledece mjere vanjski obim 3735mm,u pitanju je puni klin debljine 20 mm,vanjska sirina klina 43-45mm,unutarnja mjera klina 35mm.,

i evo jos jedan remen koji je takodje pogonski
continental 45/20 2644 i ovaj sam mjerio vanjski obim ako sam dobro i precizno mjerio 2795mm,znaci da je ova 2644 naj verovatnije Li

U pitanju je Kolin kombajn ima tu i tema o kombajnu pos imenom kola ja sam je otvorio
 
koje donje sito sa rupama ide za kukuruz na deutz kombajnu,koji promjer rupa?
jel se mijenja gornje podesivo,ili ide isto kao za psenicu?
 
Nista ovde nisam video...

na toj stranici ima kataloge za sve kombajne,malo se teze snaci na stranici al ima kompletan kombajn...
1)odabrati grupu deutz
2)alte mahdrescher
3)M2680
4)H-1-combine harvester
5)general
6)i evo vas na katalogu od deutz fahr 2680

nadam se da ce vam sad pomoc ovi koraci kako do kataloga...
 
na toj stranici ima kataloge za sve kombajne,malo se teze snaci na stranici al ima kompletan kombajn...
1)odabrati grupu deutz
2)alte mahdrescher
3)M2680
4)H-1-combine harvester
5)general
6)i evo vas na katalogu od deutz fahr 2680

nadam se da ce vam sad pomoc ovi koraci kako do kataloga...

Snasao sam se...super sajt, hvala druze
 
Jeste se to Vi ponovili?

Kombajn ne stoji kod kuce vec kod tetke, mislim da sam zapazio da je slicna situacija i kod tebe, a nisamo se ponovili. Tek za koju godinu. Evo usput i obecanih slika namenjenih clanu: peteracing



Moderatori: Kako to nikad da ga slikam? pa kacio sam slike bar 3 puta, kod mene zetva je samo jednom godisnje, nema smisla slikati ga van sezone.
 
Danas mi je stiglo remenje i ovaj varijatorski lezaj.
dqlc.jpg
 
Postovanje svima imam jedno pitanje da li je netko imao slucaj da mu se u ulju od hidraulike pojavi motorno ulje tj, dize mi razinu ulja u hidralici , kombajn je deutz fahr M35.80 91 GOD hvala unaprijed .....
 
Nazad
Vrh