Suncokret 2011.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li je neko sejao Dolbi ili Delfi i kakvi su rezultati.?? posto hocu ove godine da probam,,nisam bas bio zadovoljan sa KWS sortom (BAROLO)... :cao:
 
delfi ti je za nijansu bolji od Dolbia ali u svakom slučaju oba su dobra
Post je spojen: [time]1295476650[/time]
_________________________________________________
Za pamćenja Danger :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
SrdjanM. je napisao(la):
da li je neko sejao Dolbi ili Delfi i kakvi su rezultati.?? posto hocu ove godine da probam,,nisam bas bio zadovoljan sa KWS sortom (BAROLO)... :cao:
Ja sam imao delfi...1700kg/kj...malko sam preterao sa gustinom setve 19cm
 
mirmag je napisao(la):
SrdjanM. je napisao(la):
da li je neko sejao Dolbi ili Delfi i kakvi su rezultati.?? posto hocu ove godine da probam,,nisam bas bio zadovoljan sa KWS sortom (BAROLO)... :cao:
Ja sam imao delfi...1700kg/kj...malko sam preterao sa gustinom setve
Probacemo ove godine obavezno... :D
 
danger je napisao(la):
dejan 77 je napisao(la):
pa koja ce cena suncokreta biti 23 dinara jesu li oni normalni


:sta: :sta:,kako si ti dosao do te cene ajd objasni molim te.............
znaci oni uzimaju cenu djubriva koja je sada plus marza plus kamata ,i planiraju cenu koja ce biti suncokreta i tako odredjuju paritet aparitet ti je 1-1.35 sto rece tarana
 
danger je napisao(la):
dal neko ima iskustva sa LG,imam ponudu za ogled 56.65 56.35 56.55,a isto tako i pionir F50 dal je neko sejao
56.65 sejem već 2 godine. ove godine u proseku 14.5-15m po kj.
solidan potencijal. malo ga pokvarila voda.
kakva je ponuda u pitanju?
 
ponuda je kako sam i napisao za tri hibrida,za svaki hibrid dobijem seme za 2kj gratis.......e sad nisam nikad sejao LG a sa sindjentom sam zadovoljan
 
danger je napisao(la):
ponuda je kako sam i napisao za tri hibrida,za svaki hibrid dobijem seme za 2kj gratis.......e sad nisam nikad sejao LG a sa sindjentom sam zadovoljan
Jel to neka akcija kod LG hibrida ili imas ti neku ponudu da na svakom dzaku seme za 2 kj?
 
probao sam i sa guscom setvom i sa redjom, nema efekata sejati guse od 23,kada je gusci do zagrtanja izgleda najbolje ali kasnije kao da sam sebe ugusi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh