Suncokret 2011.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neboj se,nismo mi ti sretni dobitnici na suncokretu,to je zarada za nekog sa vecim cinom,za nas desetare je samo da radimo i sejemo,a sto se tice biodizela ::lose:: ::lose::,imam viktoriju pod nosom pa znam,uzas od kvaliteta
 
Imam osecaj da ce cena suncokreta iduce godine biti paprena a i da ce dobro roditi.A evo kako sam do toga dosao.Pa cena kukuruza je jaka i svi ce navaliti na kukuruz.Drugo,vec koja godina uzastopno je kisna i mislim da bi ova trebala da bude malo susnija po nekom pravilu,a to suncokretu odgovara pa ce bolje roditi.sTA MISLITE?
 
cek malo...pa kod nas su ljudi imali i 12,13 metara,al' su imali i po 19,20 metara po kj,prosle godine!u kisnoj godini,znaci ako ova godina zasusi,vi bi hteli ako moze 25?

mislim...dajte malo realnosti...
 
ove godine povecavam povrsinu pod suncokretom,bice ga na jedno 50kj,i to samo barolo,kod nas se dobro pokazao,jesenas 1780kg po jutru,preprosle 2150kg prosek,neboj te se bice dobra cena svega
 
dal je neko sadio Zp hibride suncokreta?
Gde su oni po prinosu a i poredjenje sa cenom semena u odnosu na druge kuce?
 
Kad preračunam cenu Uree i paritet dođem do cene od 30din što i nije neka cena.Ja se još dvoumim da li da smanjim suncokreta za 1/4 a za toliko da povećam još kukuruzom.
 
dejan 77 je napisao(la):
pa koja ce cena suncokreta biti 23 dinara jesu li oni normalni

:sta: :sta:,kako si ti dosao do te cene ajd objasni molim te.............
dal neko ima iskustva sa LG,imam ponudu za ogled 56.65 56.35 56.55,a isto tako i pionir F50 dal je neko sejao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh