Da imate dovoljno para koji traktor biste kupili

Da imate dovoljno para koji traktor biste kupili


  • Ukupno glasača
    303
Kada bih sanjao nešto drugo, bilo bi na avataru, pošto pričamo o snovima kako sam razumeo.
Mislim na proizvidjača a ne konkretno ovo čudo na slici. Trebalo bi mi nešto njihovo od 80 do 100KS.
 
33231gg.jpg
ovo bi bilo dovoljno
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Kada bih sanjao nešto drugo, bilo bi na avataru, pošto pričamo o snovima kako sam razumeo.

Zaboravih na Tristaća, i njega, uvek :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1XhYj2H0vdU
[/youtube] Bar da sanjam mogu na veliko i bez carine i PDV.
 
Odg: Da imate dovoljno para koji nov traktor biste kupili

15qyzc5.jpg



Uh kako bi legao jedan ovakav :D
 
Odg: Da imate dovoljno para koji nov traktor biste kupili

Definitivno Massey Ferguson 6499 dina6!!!

2572iox.jpg
 
1035yep.jpg

29oqpll.jpg

2a8guu0.jpg

Najbolji, 150 konja 100 000 e
2a4z51f.jpg

xoi5hk.jpg

foq3p1.jpg

Do najboljeg ali najlepši 165 konja 75 000 e
Naravoučenije: Za sreću je potrebno tako malo, svega 175 000 e :ppozdrav:
 
Ono sto mi se najvise svidja stavio sam na avatar (kasno sam video da nisam jedini - izvini IMT-550 :ppozdrav:). Dok ne stavim nesto drugo, evo vece slike
b6f13l.jpg
 
uuuu,al ste svi skromni,znate li onu pesmu za decu sto je nekada bila pre dnevnika.....i u sobi na belom jastuku i u sumi pokraj starog panja......doslo vreme da se lepo sanja.......spavajmo sanjajmo
ja cu da mastam kako bi uspeo da stanem na crtu sa Lalom,to mi je dovoljno
 
Kad bih imao para uzeo bih IMT 577, pogoduje mi za ove terene i za šumske poslove... Ali pošto nema ::novac:: onda nikom ništa... :haha: :haha: :haha:
 
Kad su Ameri napravili fabriku negde u Južnoj Americi lako su našli radnike i proizvodnja krenula.
Dan posle prijema prve plate ni jedan radnik više nije došao na posao.
Kada su menadžeri fabrike upitali gradonačelnika zašto radnici nisu došli na posao odgovor je bio prost: Zašto da rade dalje kada su zaradili dovoljno da žive neko vreme bez rada.
Problem je rešen tako što su radnicima počeli da šalju razne kataloge.
Ubrzo nakon toga nije bilo problema naći radnike za fabriku, jer su ljudi počeli da troše mnogo više, pa su morali i da rade mnogo više.

Zaključak izvucite sami...
 
Nazad
Vrh