Da imate dovoljno para koji traktor biste kupili

Da imate dovoljno para koji traktor biste kupili


  • Ukupno glasača
    303
Bojane, sto se prikljucnih masina tice, uvek moras dobro razmisljati unapred. Posle kupovine traktora sam jedino setvospremac pazario nov a i to sam mogao kupiti za pola novaca od onih koje sam dao da sam hteo da stedim na kvalitetu i ta masina bi kvalitetno radila posao sigurno 5 godina. Gruber je pazaren jos za 577 a plug sam ja sam prosirio a i protrgovao sam par komada trobrazdnih IMT plugova tako da sam imao sa cime da orem. Sejalica bi bila prosirena i da je 577 nastavio da je vuce i nosi jer sam svakako imao potrebne delove od kad je kupljena.

Da imam dovoljno para, kupio bih par rashodovanih ili losih 577 sa mokrim kocenjem da imam da se zanimam malo u slobodno vreme sa cerupanjem i prebacivanjem delova na moje ispravne 577.. :D
 
POLOVAN I DOMACI... !
Jednostavno pitanje,jos jednostavniji odgovor.
...ali mladji,odnosno onu seriju koju fabrika jos uvek pravi,i za koju mozes kupiti traktorsku galanteriju u fabrici da ga mozes vratiti u fabricko stanje. I onda za pola para,imas nov traktor!
 
voleo bih ne gleda cena, samo dobar traktor, ali nemam dovoljno pare, 1500e , neznam sta bolje uzmem traktor?

- - - - - - - - - -

naprimer mnogo staro traktor zavisi od 1950 do 1970 godisnja ima vredi 1500 evra, ne znam koji bolje marke zetor super 50 ili hanomag, imt 533. ima skoro nov 2007 hitno proda, to neverujem ima neko prevari. neko mogu neko savet sta bolje uzmem traktor?
 
11143r6.jpg
Dobar dan! Voleo bih da kupim takav traktor Same ariette ! Ako imate javite ! Ili koga ima na prodaju ! Hvala
 
Da imam novaca i potrebe uzeo bih nesto od japanaca , Kubotu naprimer jer verujem ipak njihovom kvalitetu. Posle 2 svetskog rata mnogi ruski tenkovi su preradjeni korisceni u poljoprivredi
 
Ne znam samo kako bi se pokazao tenk u spartanju kukuruza? Da ne gazi vrstu mozda. :sta: A i salu na stranu nismo mi rusi pa da imamo naftne busotine. Tenk je to, znaci da i trosi kao tenk. :osmeh:
 
@ Bubu Tebi samo jos neki 577 hvali u dvoristu.:osmeh:
Ja licno bih kupio novu Kubotu, od nekih 90ks, s tim da moze da udje u redove, da moze da prska i baca vestak.
 
Hhhhaahahaha da imam jos jedan menjac 5 brzina, imao bih 4 komada 577. Dosta je. :D

Svaki traktor moze da udje medju redove uz odgovarajuce tockove. Samo je pitanje da li ce objasiti 2 ili 3 reda na 70cm.
 
e od ova dva sigurno jedan ali po savjetu kolege sa foruma ovaj drugi a i meni je drazi,jos se razmislja ali posto nije prijeko potreban jos ce da se ceka,i kad se kupi ima da skuplja vise prasinu nego da radi al neka se nadje kad zatreba
66iu5u.jpg

2ntxu7q.jpg
 
Nazad
Vrh