Srećna Nova 2011.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
16 Okt 2010
Poruka
737
Lokacija
Vražići-Majevica BiH
I u ovu 2010.godinu ušli smo sa nadom da će da bude bolja od prethodne.Poželjeli smo kako sebi,tako i svojim najmilijima lijepe želje,pa makar za nijansu ljepše od onih koje smo ostavili iza sebe.Nekima su se želje ostvarile,pa čak i nadmašile očekivanja i ova će im godina ostati u lijepom sjećanju.

Drugima,pak,protekla godina donijela je ružnih momenata stoga je žele što prije zaboraviti.

Jedni su brzim korakom i galopirajućim tempom željeli da dostiugnu ono što nisu "ulovili" u prethodnom periodu,pa su ponekad u sveopštoj trci za životom zaboravljali da na ovome svijetu postoje ljudi kojima je trebalo posvetiti dio svog vremena.Družiti se sa svojim najmilijim,prijateljima poznanicima,a bogami,dio pažnje posvetiti i samome sebi.

Nasuprot ovima,drugi su ovu godinu koračali laganijim korakom,zadovoljni onime što imaju,svoj život su ubacili u sporohodnu brzinu i našli su vremena za ono svešto je čovjeku kao razumnom stvorenju propisano.


Sve u svemu,da li mi trčali,ili hodali laganim korakom i ova 2010 je otkoračala svojih 365 dana i zauvijek nas napustila.

Nikada više neće biti među nama,a sjećat ćemo se je,neko po lijepim neko manje lijepim,a neko po ružnim trenucima.

Ona je nepovratno otišla,svi mi smo stariji za godinu dana i na nama je da odlučimo kakvim korako ćemo gaziti 2011.godinu

Živi mi i zdravi bili i
Srećna Vam i berićetna Nova 2011.godina
 
:bravo: bosanac, uhvatio si muštuluk :ppozdrav:
I od mene sve najbolje kolegama sa foruma a i svima ostalima :ppozdrav:
 
Bosanac, hvala na lepo napisanom tekstu....svaka cat! :ppozdrav:
Svim clanovima ovog foruma zelim srecnu novu godinu i da im dobro rodi i njiva i sljiva i puno srece i zdravlja njima i njihovoj porodici! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
2jib0x.jpg
 
forumaši srećna vam nova godina, sve najlepše u 2011... :ppozdrav:
ako čekate Deda Mraza, neće doći :haha:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vc5dKqoFtKk&feature=player_embedded[/youtube]
 
Srecna Nova godina 2011.neka bude samo manje losija nego ova nemora bolja :ppozdrav:
 
svima želim puno zdravlja :ppozdrav: sreće :sreca: ljubavi ::000:: para ::novac:: rodnu godinu :cool: :kisa: da svi kupimo kačkete i majce i da se vidimo na sajmu ::prica:: ::namigivanje: :a svim lovcima dobar pogled ::spreman na sve::
 
Svim forumašima:srećnu, uspešnu,rodnu 2011 godinu ,sa puno zdravlja!!! :ppozdrav: ::vino::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh