Srećna Nova 2011.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Свим форумашима и Православним верницима желим срећну Српску нову годину ! :ppozdrav:
 
Negde sam pročitao nešto sličnno, ne sećam se gde:

"U Novoj godini svim članovima foruma želim pun: novčanik, stomak i krevet "

Pa onda obrazloženje: " Ako nije pun novčanik nema punog stomaka, ako nije pun stomak džabe i od punog kreveta............."

U to ime :ppozdrav: :ppozdrav:
 
valjevac je napisao(la):
Negde sam pročitao nešto sličnno, ne sećam se gde:

"U Novoj godini svim članovima foruma želim pun: novčanik, stomak i krevet "

Pa onda obrazloženje: " Ako nije pun novčanik nema punog stomaka, ako nije pun stomak džabe i od punog kreveta............."

U to ime :ppozdrav: :ppozdrav:

:D Pridružujem se željama, neka nam je srećna, bolja od svih prošlih a gora od svih budućih, živeli! :ppozdrav: :veseljak::
 
Svima samo sreće , samo sreće , sestre i braćo.
Oni na Titaniku imali i zdravlje i pare i pun krevet , ali im falilo malo sreće :cool: :ppozdrav:
 
Срећна Нова година. Свима пуно здравља и среће а и мало више пара.
У здравље. :ppozdrav: :veseljak::
 
biljana&dragan je napisao(la):
Svima samo sreće , samo sreće , sestre i braćo.
Oni na Titaniku imali i zdravlje i pare i pun krevet , ali im falilo malo sreće :cool: :ppozdrav:

Slažem se sa Vama sreća je uvek poželjna.A "Titanik" je bio samo jedan.Mnogi od nas nisu nikada bili na brodu a sa novčanikom, stomakom i krevetom se druže svaki dan. :haha: :ppozdrav:
 
E,što jes -jes.Mada ja stomak vučem radovno , a sa krevetom i novčanikom i nisam baš u preteranoj "ljubavi" :haha:
 
:haha: Našim sugradjanima Kinezima, srećna Nova godina! Živela naša braća Kinezi! Nas i Kineza 1 000 000 000 i kusur :haha:
 
chines-new-year-2011-rabbit.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh