Oglašavanje poljoprivrednog zemljišta-preko oglasa do zemlje

Učlanjen(a)
21 Avg 2010
Poruka
4.092
Lokacija
Zemun / Novo Selo
Molio bih sve koji imaju kakvu informaciju o tome preko kojih medija i oglasnih servisa ( štampanih ili elektronskih ) poljoprivrednici nude parcele na prodaju, da postave u ovoj temi. Pratim već nekoliko internet oglasa nekretnina ali verovatno propuštam većinu jer je ponuda vrlo skromna. :cao:
 
Jako ces tesko naci na internetu parcele na prodaju. Zato sto to vecinom prodaju stariji ljudi koji vise ne mogu da rade zemlju, i to se razglasi po selu.
 
evo posto imam isti problem i sve zivo sam pretrazio na netu, mogu da ti kazem da se slazem sa Bojceticem i u to sam se i uverio... nadjes selo gde zelis da kupis odes tamo i bice bar 2-3 imanja...
 
U mestu gde hoces da kupis zemlju odes u zadrugu,kafanu pored zadruge i mozda mesnu zajednicu i imaces sve potrebne informacije ko,gde sta,posto...
 
Atila care, hvala za link, šaljem ti pp.

Ljudi, hvala na odgovorima, slažem se sa vama, posebno ovo što Spajki kaže. Računao sam, možda uleti neki oglas pa nije zgoreg malo listati šta se i gde nudi. Ko zna, neka stavi info ili link, možda nekom zatreba. :ppozdrav:
 
Nema na čemu, Future! :ppozdrav:

P.S. Ako nekog interesuju oglasi sa teritorije Vojvodine, neka mi se obrate na PP pošto sam po ko zna koji put kažnjen i broj postova mi je sveden na jedan dnevno. ::namigivanje::
Isto tako ako nekog interesuju delovi za traktore i ostala oruđa mogu mi se obratiti jerbo mi je listanje stranica sa tom tematikom postao svojevrstan hobi. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh