Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Matić

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
43.050
Lokacija
Sremski Mihaljevci
Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nastavak.Ja danas kao i juče ceo dan ležim.Zatrovao sam stomak majonezom i sada zlo i naopako,u stomaku trubaduri
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dobro da se neko setio da otvori novu seriju.... ipak moderatori imaju na to pravo
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas sam se posvetio kompu, da ga sredim i doedem u red. napolju je vreme ocajno. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja treba da obaram sistem... totalno se yaglupio komp... nemam youtube vec jedno izvesno vreme :udri: nikako da se nagovorim
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Spavao do dvanest,sinoc zaglavio do 5h...sreca pa cale jutros namirivao...do sad pravio kocentrat,a od sad odmaram od nocas... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ceo dan ::prica:: malo na pijac , malo kod ujak , malo sa porodicom , predvece ili u 15;30 izasao napolje istovario korpu kukuruza , pritom sam morao da namestim kabal na elevatoru jel ga kucici prekratili , upalio 533 i uterao sa prikolicom pod supu , ubacio korpu pod supu i prskalicu da ih ne uvati sneg opet napolje ::sramota::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas zavrseno grijanje. Citavo ljeto slusao strucnjake koji su me odgovarali a ovamo sve ispalo mnogo jednostavnije za dva i po dana uzivancija.
2cco7qs.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Izašao iz noćne, vodio decu kod Deda Mraza po paketiće, malo dremnuo. Očekujem goste... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kolega i ja ubacili diferencijal na fapa 1620, posle skinuli pumpu volana na 549dv ide na remont u Mikron u Čačak.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

rasturio jedan motor na imt 539
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

zorancile je napisao(la):
Zrenjaninac, jel si ga kaparisao?

jesam Arion 630 i plug Vogel 1050 četvorobrazni obrtač Vario

IMT-550 je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Bio do Almexa pa posle na ručak. :cao:
I ja danas podelio vreme sa kolegom Zrenjanincem posto sam najblize od Almexa... :ppozdrav:

i upoznao člana IMT 550 Dušana Ćorića :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ZRENJANINAC je napisao(la):
zorancile je napisao(la):
Zrenjaninac, jel si ga kaparisao?

jesam Arion 630 i plug Vogel 1050 četvorobrazni obrtač Vario

IMT-550 je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Bio do Almexa pa posle na ručak. :cao:
I ja danas podelio vreme sa kolegom Zrenjanincem posto sam najblize od Almexa... :ppozdrav:

i upoznao člana IMT 550 Dušana Ćorića :cao:
komsija cestitam na kupovini i da te sluzi.... :cao: :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ZRENJANINAC je napisao(la):
zorancile je napisao(la):
Zrenjaninac, jel si ga kaparisao?

jesam Arion 630 i plug Vogel 1050 četvorobrazni obrtač Vario

IMT-550 je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Bio do Almexa pa posle na ručak. :cao:
I ja danas podelio vreme sa kolegom Zrenjanincem posto sam najblize od Almexa... :ppozdrav:

i upoznao člana IMT 550 Dušana Ćorića :cao:

rekoh ti ja 630 takav isti zraktor i plug je uzeo ovaj moj rođak svaka čast traktor je super :D :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
Danas zavrseno grijanje. Citavo ljeto slusao strucnjake koji su me odgovarali a ovamo sve ispalo mnogo jednostavnije za dva i po dana uzivancija.
2cco7qs.jpg
Odlicno , kazimi jel se greje bure na tavanu i koliko je litara
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Na tavanu mi je ekspanziona posuda od 30 litara a moze i manja samo nisam uspio pronaci jos uvjek a ostavljeni su holenderski ventili da se moze zamjeniti bey praznjenja sistema. i sva instalacija izolovana armaflexom mjereno kapilarnim mjeracom temperatura tavanskog prostora + 7 a na izolaciji +8,1 stepen tako da nema nekih veliki gubitaka temperature sutra treba da preuzmem sobne mjerace temp. pa da malo testiram koja je optimalna temp kotla i prostora posto nemam radijatore gdje je kamin a prostor je 25 kvadrata.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ma bolje da sam spavao , cijeli dan nešto šunjao i nakraju neznam jesam li išta uradio da valja



poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
Danas zavrseno grijanje. Citavo ljeto slusao strucnjake koji su me odgovarali a ovamo sve ispalo mnogo jednostavnije za dva i po dana uzivancija.
2cco7qs.jpg

nego :sta: zašto si kamin okrenuo naopačke :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh