Nova članica

LadyDanijela

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Dec 2010
Poruka
7
Samo da se predstavim. Zovem se Danijela, iz Beograda, od poljoprivrednih radova učestvovala u plevljenju bašte u vikendici... aliiii! Nešto me sve više privlači pomisao da pobegnem odavde i odem tamo negde u zelenilo i počnem da radim nešto konkretno u životu, a ne ovo presipanje iz šupljeg u prazno te iz tog razloga i počeh da čitam forum. I što reče neki momak, student, naučih svašta nešto.
Forumaška zakletva:
"Kunem se administratorima i moderatorima foruma da ću biti fina i da ću se truditi da otkucam veliko početno slovo rečenice svaki put, al ako mi se gdegod omakne neka oproste!" :cao:
 
Добродошла на форум, и добродошла у реални свет, побегни што пре са асвалтног пакла и започни здрав живот у зеленом рају.
Упозорење: због кратке вегетације суморни дани дођу као предах а једино лоше што те може задесити је тачна метеоролошка прогноза.
 
Ma znam. A ovo ovde je postalo cemer i jad. Al, ajd da se ne žalim. Prvo treba da kupim negde nešto - kuću, zemlju..., a onda da preselim život. Jedino čega se plašim da ne napunim 70 čekajući da mi se želja ostvari.
 
Pozdrav za novu damu na forumu :D :ppozdrav: Dobrodošla :cao:
LadyDanijela je napisao(la):
Prvo treba da kupim negde nešto - kuću, zemlju..., a onda da preselim život. J
Ma ne treba da kupuješ ništa, ima i lakši način , jel tako ::namigivanje::
 
ma slika zelenila u koju bi htela da ode iz betona,ko jos trazi licnu sliku :haha:,e kengur bas si smesan,imas PP za to

pozdrav i dobro dosla :cao: :cao: :cao:
 
Каква срдачност и традиционална домаћинска љубазност, злобници би могли да помисле да је то само на форуму тако али ја пуздано знам и верујем да је ово слика и прилика ако не и школски пример срдачне балканске љубопитљивости широких схватања и урођеног несебичног доброчинства. Сила смо неизмерна и доследни чувари балканских вредности, нажалост у последње време нам нешто ови "светски" све чешће зановетају и замерају али ја мислим да нам у основи дубоко завиде.
 
Dobro nam dosala Danijela :cao: nadam se da ces na forumu pronaci sve i svacega sta ti je potrebno i puno toga, a dali bi mogla da padne neka slika tebe u toku sredjivanje vikendice :bravo: puno pozdrava ::svaka cast::
 
Tad sam imala jedva 12 godina, ne verujem da te to interesuje.
Ajd, ubacicu koju sliku... al porodicnu :p
Post je spojen: [time]субота, 25. децембар 2010. 04:42:07 CST[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1293248622[/time]
_________________________________________________
d.j.grljanac je napisao(la):
Каква срдачност и традиционална домаћинска љубазност, злобници би могли да помисле да је то само на форуму тако али ја пуздано знам и верујем да је ово слика и прилика ако не и школски пример срдачне балканске љубопитљивости широких схватања и урођеног несебичног доброчинства. Сила смо неизмерна и доследни чувари балканских вредности, нажалост у последње време нам нешто ови "светски" све чешће зановетају и замерају али ја мислим да нам у основи дубоко завиде.
Svaka ti je ko Njegoseva :)
I jest ti svaka na mestu. Samo... sta bi sa onom izrekom "nek komsiji crkne krava, pa makar meni crkle dve"? Izgleda da se nesto izmenilo, bar se nadam.
Ono sto se meni ovde dopada je sto pomazete jedni drugima savetima. Ali ja sam idealista, pa sve to tako vidim, jer zelim da to tako i bude.
Post je spojen: [time]1293274053[/time]
_________________________________________________
Farmer II je napisao(la):
Pozdrav za novu damu na forumu :D :ppozdrav: Dobrodošla :cao:
LadyDanijela je napisao(la):
Prvo treba da kupim negde nešto - kuću, zemlju..., a onda da preselim život. J
Ma ne treba da kupuješ ništa, ima i lakši način , jel tako ::namigivanje::
Ma koji? Da oteram nekog iz neke kuce koja mi se dopadne i otmem zemlju? Nesam takva, ja sam bas fina jedna :D
Al ako mislis na udaju... eeee, pa ja odabrala servisera racunara, i ono sto je imao vec mu oteto 95-te. ::lose::
 
"да комшији цркне крава..." никако то сељак није измислио, то је још једна у низу изречених заблуда на рачун најпоштенијег дела популације, размисли, ко се може радовати туђој несрећи?
Овде ћеш срести и осетити све незамисливе врлине, од савета и препорука до радости и саосећања. Замисли само колико је тога у стварном животу када се на форуму налази децимални постотак људског богатства.
Колико њих ти је пожелело добродошлицу иако си из града, искрено и са радошћу и са надом да ћеш постати део њихове стварности.
На правом си месту, уверићеш се и сама.
 
Nazad
Vrh