Deutz fahr

fahrdeutz

Član
Učlanjen(a)
19 Dec 2010
Poruka
33
Lokacija
Padina
Pozdrav svima. Ja sam Jan iz Padine (Južni Banat, okolina Pančeva) i bavim se poljoprivredom. Radim oko 150 hektara zemlje i od traktora posedujem torpedo 75, torpedo 90 i deutz fahr DX 6,30. Nov sam na ovom forumu i nadam se druženju i razmenjivanju informacija sa ostalim članovima čemu forumi uglavnom i služe
a3gns2.jpg
.
 
Pozdrav kolega i dobro doso , drago mi je da vas je sve vise iz Padine , od vas se svasta pametno moze nauciti , lep provod na forumu ti zelim... :D :ppozdrav: :cao:
 
Dobrodoslica i od mene.... ti si bas fan zelenih, zar ne? pozdrav :ppozdrav:
 
Hvala svima na dobrodošlici i da, ja sam fan zelenih i nadam se da će uskoro i neki Agrotron da se zazeleni u dvorištu. Naravno sve zavisi od subvencija i kredita. Ovih dana sam malo u gužvi ali okačiću slike od DX-sa. Pozdrav... :cao:
 
Ovih dana treba da idem u Delta Agrar da vidim novog Agrotrona M620 od 165 KS, pa ću da ga slikam i okačim koju sliku. Zasad im kasni isporuka traktora zbog lošeg vremena pa se nadam do kraj nedelje da će im stići, i da ću moći da ga malo provozam i detaljnije pogledam. Ako bude subvencija možda ću imati i nešto više od slika. ::traktor::
 
Daj Boze da bude kupovine da se ponovis nekom novom takodje masinom iz familije Deutz-a i jos novom , kako ih cuvas , trajcae ti dok si ziv , samo da bude kupovine , valjda ce se stvoriti dobri uslovi za to , inace ove slike do sada su super i svaka cast :cao: :ppozdrav: :bravo:....
 
poz svima.
imam isto tako jednog dx-a 6.30, 89 godiste i iskace mi iz brzine i to iz radne M na menjacu. zanima me da li si imao istih problema, posto sam cuo da im je to mana.
hvala
 
Nazad
Vrh