YTO kombajni

Pa koliko im treba vremena da poznju 3 miliona hektara sa onolickim kombajnima ?
 
dupla zarada, kad imaš posla radiš u njivi a u slobodno vreme voziš putnike :haha: Gluplju kabinu nisam video a možda ima i aparat za poništavanje karata :bravo:
 
jeste,smesni su kombajni i nikad ne bih dao tolike pare za tako nesto... saam bi lepse napravio. ali mozda su im to neki stariji modeli mozda imaju neke vece,lepse ,prakticnije i bolje... sve je to mozda. ali ono u cega sam 100% siguran je to da i ako ih nemaju-napravice ih!!! a mi? sta cemo mi? sta cemo mi napraviti? to sto smo imali to ne racunajte,jer toga vise nikad biti nece! odavno su nam fabrike zatvorene,one koje nisu tako rade da bi bilo bolje da se zatvore,drzava nam se raspala i jos uvek se raspada. sve sto smo imali vise nemamo! svet nas presiso odavno! a oni (pri tom ne mislim samo na kineze) polako ali sigurno "koracaju". pogledajte bilo koju marku automobila,traktora na kraju krajeva kombajna-svi su uznapredovali! a mi smo stavili katanac na kapiju.... eee zemljo Srbijo... blago tebi kraj takvih ljudi koji se smeju "komsijama" a ne gledaju u svoju avliju....
 
ljudi kinezi imaju milijardu ljudi i ko zna koliko žita vojvodina je na njihovoj karti kao malo veća tačka kakvi god da su im kombajni oni to sve ovrše

94091379.png
 
daleko od toga da im hvalim mašine niti sam ijednu video ali cifre ne lažu

oni proizvedu 580 miliona tona
a cela srbija 2 miliona tona
to je za njih u domenu statističke greške
 
gospodo, kao prvo komentarisao sam samo kabinu žitnog kombajna, niko nije rekao da je loš, da bi nekog kritikovao moraš se uveriti da je to loše a u ovom slučaju mogu da kritikujem samo ono što vidim a to je kabina,neka me neko ubedi da je kabina dobro osmišljena.

Što se tiče kvaliteta kineskih proizvoda više u to i ne sumnjam, nekada su imali kvantitet ali su vremenom dobili i na kvalitetu i znam i iz iskustva jer posedujem traktor ove marke kao i skuter kineske proizvodnje i ni na jedan nemam zamerki, čak sam i prezadovoljan....
 
Nazad
Vrh