Okupljanje forumasa 21.12.2010 u Indjiji,na snimanju novogodisnje emisije....

Kad ono prc imam kolikvijum ne bih dosao svejedno,a steta 2/3 testa polozio a ovo mi zadnji pa da ne izadjem i da moram juriti vanredno.
 
Pa jel je KR otvorio ovu temu i dao obavestenje... onda je on organizator... :sta:
NA znam kada si organizovao na Letenki... ti si bio najodgovorniji i uspelo vam je ... zar ne
 
Tako je i onda bilo.Svi rekoše da će doći ali kada se sudnji dan približio na Letenki jedva nas 15-ak.
 
ja opet predlažem treći posle Rume da se nadjemo negdje neobavezno , morate imati malo sluha i za nas iz malo daljih krajeva
ima li neko od vas da bi pregulio 150km radi toga da popije piće sa vama (nama) , dajte da spojimo jedno sa drugim
 
savoris je napisao(la):
ja opet predlažem treći posle Rume da se nadjemo negdje neobavezno , morate imati malo sluha i za nas iz malo daljih krajeva
ima li neko od vas da bi pregulio 150km radi toga da popije piće sa vama (nama) , dajte da spojimo jedno sa drugim
i ja sam za ovo sto kaze savo sastanemo se u 12 kada se vasar razilazi
 
Odg: Okupljanje forumasa 21.12.2010 u Indjiji,na snimanju novogodisnje emisije..

Zovite Boru Otica prihvatice on nas u program ipak je ovo jedan od najaktivnijih foruma za poljoprivredu :D
 
I u programu mozda bude ucesce oko 2- 5 minuta... super mu je ta emisija ali previse ih ima i nestignu svi do izrazaja :udri: Ali tek da se spomenemo ako nista drugo ...
 
galki je napisao(la):
savoris je napisao(la):
ja opet predlažem treći posle Rume da se nadjemo negdje neobavezno , morate imati malo sluha i za nas iz malo daljih krajeva
ima li neko od vas da bi pregulio 150km radi toga da popije piće sa vama (nama) , dajte da spojimo jedno sa drugim
i ja sam za ovo sto kaze savo sastanemo se u 12 kada se vasar razilazi
ja ne kažem da to mora biti NA vašaru , može bilo gdje u okolini Rume , tada mi ne znači ništa 10-20km da dodjem :ppozdrav:
 
ja preuzimam "neku vrste" krivice na sebe.
al' i vi ste malko krivi jer ste svi nemo posmatrali i cutali ko bi dosao,jedini koji su se javljali,to su sremci,bacvani oni po defaultu su usrani,a banacani su cicije i niko nece da pali auto,za srbijance neznam...no svejedno,ja sam pokrenuo to pa mene smatrajte krivim...al' ja svakako ne bi dosao jer imam,mnogo,mnogo vecih problema,tako da...jbg.
 
Odg: Okupljanje forumasa 21.12.2010 u Indjiji,na snimanju novogodisnje emisije..

Netreba nikoga kriviti necemo se sad zamerati nego cemo se naci kad bude malo toplije :D :ppozdrav:
 
@KR nisi ti kriv,bio si akter,dosao na letenku,kupio majicu,dosao na sajam uvek uz nas. :ppozdrav:

S duznim postovanjem ali neke kolege bi mogle da mrdnu du.. i urade nesto. :cao:
 
Meni je uvek problem jbni prevoz uvek idemo u neko slepo crevo :udri: Nismo ni mi nesto izdasni, :udri:
Auto da imam nikada ne bi bio kuci :haha: Nekako cemo vec organizovati sledece okupljanje... onako pred prolecne radove da napunimo baterije :sreca: :cool: :ppozdrav: :D
 
kish , cijenim tvoj pokušaj :ppozdrav:
nije uspjelo , pa šta , ima dana ispred nas :D

zašto tražiti krivca , to je toliko cinično ::lose::
 
Ma ljudi ima dana više nego kobasica.Organizovaćemo nešto na leto kada otopli,ja znam ko će sigurno doći gde god se okupili.
 
Ja još uvek neznam dali bi mogao doći.... Repa je izvađena a utovarivač nikako da stigne.... A za sutra kažu otopljenje...

North ARMY je napisao(la):
@KR nisi ti kriv,bio si akter,dosao na letenku,kupio majicu,dosao na sajam uvek uz nas. :ppozdrav:

S duznim postovanjem ali neke kolege bi mogle da mrdnu du.. i urade nesto. :cao:
Potpisujem!
 
Nazad
Vrh