Okupljanje forumasa 21.12.2010 u Indjiji,na snimanju novogodisnje emisije....

Nije problem za parking u Indjiji samo ::novac::ja neznam da je pauk nekome odneo auto,a sto se tice kucica ako su to iste kao i proslih godina onda su to otprilike 2x2m
Post je spojen: [time]1292259545[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
A sta cemo mi da delimo na standovima ?? :sta:
[/quote
obicno se prodaju stvari :D
nedele nista
 
nikola indjija je napisao(la):
Nije problem za parking u Indjiji samo ::novac::ja neznam da je pauk nekome odneo auto,a sto se tice kucica ako su to iste kao i proslih godina onda su to otprilike 2x2m
Post je spojen: [time]1292234345[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
A sta cemo mi da delimo na standovima ?? :sta:
[/quote
obicno se prodaju stvari :D
nedele nista
Pa ti kao mestanin bi mogao da popripomognes oko usmeravanja i parkiranja nama koji smo daleko do indjije , sta ce konkretno biti tema emisije
 
mucobieno je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
Matić je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
A sta cemo mi da delimo na standovima ?? :sta:
Kožurice baća :haha:
To cemo gratis,al samo za odabrane. Ako dodje Muccobieno ... :haha: :haha: :haha: :D

fala na prozivci, al mucobieno nece da dodje...
nemojte decka dirati jos nije stigao svu repu prevesti a i jos nijednom nije prevrnuo prikolice bez toga mu nema kampanje :haha:
 
KishRobert je napisao(la):
mityoo je napisao(la):
Niko ne piše u koliko će to sati da počne, i da se završi... Da znamo da se planiramo!
u 12 pocinje snimanje,
znaci bilo bi pozeljno da se skupimo pre 12.vec oko 11 da smo tamo!
Videću dali mogu sve svoje obaveze da odgodim, pa da odem sa vama... Nadam se da ti nije problem da ti se javim dan ranije, jer može da mi se poklopi odvoženje tepe, ako uspem da je izvadim.... Ujutro bi trebalo da stignu sa vadilicom.... Pa posle neznam kad će stići rimenko da je tovari....
 
nemojte decka dirati jos nije stigao svu repu prevesti a i jos nijednom nije prevrnuo prikolice bez toga mu nema kampanje ha:ha:ha:ha:ha


nista se ti nesekiraj, repa je vec preradjena, nije to razlog, vec imam neke druge obaveze.

to je bilo 2006 godine, ti od onda samo to znas pricati? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Dogovorićemo se već šta ćemo i kako ćemo.Baš sam se obradovao i spremao za Inđiju kad ono međutim,prc.
 
Nazad
Vrh