Okupljanje forumasa 21.12.2010 u Indjiji,na snimanju novogodisnje emisije....

KishRobert je napisao(la):
ja preuzimam "neku vrste" krivice na sebe.
al' i vi ste malko krivi jer ste svi nemo posmatrali i cutali ko bi dosao,jedini koji su se javljali,to su sremci,bacvani oni po defaultu su usrani,a banacani su cicije i niko nece da pali auto,za srbijance neznam...no svejedno,ja sam pokrenuo to pa mene smatrajte krivim...al' ja svakako ne bi dosao jer imam,mnogo,mnogo vecih problema,tako da...jbg.

odkud to sad a u temi MTZ se provukla priča da samo banaćani kupuju nove ruseve tako da činjenica da smo cicije nestiji a evo i citata
"Stiglo pojacanje u selu tri nova rusa 892,952 i 820 ravan most u roku od 15 dana i to sve oni sto su ga kudili da je sranje nemogu da verujem da su promenili masljenje.Ala vi banacani opasno kupujete ruse svaki dan prodje po par komada pored sela ko da ih dzabe dele :cao:
 
Srem,Srem,Sreeem idem sutra u Srem.
Zvao me cale da pita gde smo mi u toj prici,reko jbg sexualni problemi izjeba** nas organizacija... :udri:
 
Posle odgledane emisije meni i nije vise toliko zao sto nisam bio... kada sam video malo i politickog marketinga.... doslo mi je da :udri: :udri: :udri: televizor... pa cak se i u tu emisiju uvlaci prokleta politika i promocija kojekakvih...
sve u svemu stare face... nista novo... postaje kiceraj :nono: :udri: ::lose::
 
Nazad
Vrh