Okupljanje forumasa 21.12.2010 u Indjiji,na snimanju novogodisnje emisije....

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.415
Lokacija
Novi Becej
...5kazanje i ucestvovanje u istoj.
imali bi obezbedjen stand(kucicu) ako bi se Bori blagovremeno javilo da ima zainteresovanih!

kako vam se cini ideja?
ko je zainteresovan,neka ovde potvrdi dolazak svoj.
 
savoris je napisao(la):
pa možda bi bilo šanse da i ja dodjem ::namigivanje::
tek da se čekiram u temi da mi bude praćena :cao:

Al' da obavezno dođeš sa nekom tvojom rukotvorinom i složiš priču kako ti je članstvo na forumu dalo ideju i pomoglo oko realizacije istog. :ideja:
 
@branko , nemaš brige , ima da spremim fotoalbum ako treba :cao:

@zorancile , pa valjda neko od ''ovih tamo'' ima kakvu kašiku na traktoru da se ne obrukamo , iil da ja dodjem sa sve turbinom za snijeg :D
Post je spojen: [time]1292021050[/time]
_________________________________________________
zaboravih dodati , bilo bi lijepo da se nagovori i čika boro da dodje , on je dobar resurs za pravljenje emisije toga tipa :cao:
 
a o kakvoj lokaciji se radi ? kakva je to kućica? koliko ljudi prima ?

nešto mi to zvuči kao nešto tipa vikednice :sta:
 
savoris je napisao(la):
a o kakvoj lokaciji se radi ? kakva je to kućica? koliko ljudi prima ?

nešto mi to zvuči kao nešto tipa vikednice :sta:
ma jok.
to ce se desavati u indjiji u samom centru grada(pesacka zona)bice postavljeno xx kucica/standova u zavisnosti koliko se ljudi bude javilo na snimanje.to je novogodisnja emisija i svi gosti ce biti snimani jer ce bora ici od standa,do standa.
kao gosti moze se izloziti proizvodi,hobi,sport....pa i nas forum.
ja vidim nas tamo kao organizaciju i mozda medijski da se eksponiramo a pri tom i da se skupimo,stand je besplatan.
 
Ako me nešto ne spreči i ja dolazim i to sa dozom 99% posto verovatnoće. Nadam se da ćemo se okupiti bar u broju sa sajma+. Vidimo se!

Pozdrav od Mirka iz Kule :cao:
 
ako treba neka pomoć oko toga mogu ja videti sa borom otićem jer mi je komšija
 
KishRobert je napisao(la):
...5kazanje i ucestvovanje u istoj.
imali bi obezbedjen stand(kucicu) ako bi se Bori blagovremeno javilo da ima zainteresovanih!

kako vam se cini ideja?
ko je zainteresovan,neka ovde potvrdi dolazak svoj.
Izvinite , Kakvo je to okupljanje , kad i gde ? Sad imam jako puno slobodnog vremena za druzenje , Osim 15 imam nesto zakazano pre podne
Post je spojen: [time]1292051820[/time]
_________________________________________________
Vidi , sve pise u naslovu
 
I ja sam za,nemam vremena da citam detaljno jer sam u gostima kad dodjem veceras,sutra u NS onda cu procitati sve,ali svakako racunajte na mene. :ppozdrav:
 
a sta ako nas bude previse ,jel uslovljeno nekim brojem , ja sam za osim ako nisam prekobrojan.ozzzz
Post je spojen: [time]1292170729[/time]
_________________________________________________
uzged mogu da donesem dobru domacu rakiju a verovatno neko od nas i jos ponesto :haha:?
 
provac je napisao(la):
a sta ako nas bude previse ,jel uslovljeno nekim brojem , ja sam za osim ako nisam prekobrojan.ozzzz
Post je spojen: [time]1292145529[/time]
_________________________________________________
uzged mogu da donesem dobru domacu rakiju a verovatno neko od nas i jos ponesto :haha:?
nije usolvljeno brojem,sto vise to bolje!
 
Nazad
Vrh