Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Mozda bi ja moju jednu kamionku sa simpl tockovima i zelenim tablama,na moje ime prodao,nosivosti 14t...
 
Uhhh bas je to zeznuto.Meni ostalo jos 8kj kukuruza.Danas cemo manje puniti pa probati izvuci do asfalta.Putevi su jako losi.
 
Slucajno naisao, a bas mi problem da dopukpan neke unutrasnje gume, neprilazan ventil

Ne bi bas to preporucio. Moa se drzati sve vreme dok se duva guma. Bolje kupiti gumeni nastavak za ventil i duvati klasicnim crevom. Evo ovako izgleda
http://www.kingtire.rs/sr/katalog_det.php?id_k2=92


Nego da pitam u vezi ovoga, ovo gumeno crevo ce stalno biti pod pritiskom istim kao sto je i guma, traje li to ?Mislim da mi ne pukne to crevo pa izadje vazduh?
 
Slucajno naisao, a bas mi problem da dopukpan neke unutrasnje gume, neprilazan ventil

Nego da pitam u vezi ovoga, ovo gumeno crevo ce stalno biti pod pritiskom istim kao sto je i guma, traje li to ?Mislim da mi ne pukne to crevo pa izadje vazduh?
Stalno drzi pritisak kao i u gumi. Samo se dobro dotegne. Crevo je gumeno impregnirano. Traje godinama i nece da puca. Za duple tockove najbolje resenje. Posle mozes da stavis kakav hoces manometar jer je klasican ventil prikljucak.
Nisam prvobitno dobro procitao poruku u vezi one sipke. Ja imam jedno takvo crevo sa sipkom i stalno moram da drzim rukom ventil, mada bi trebalo da moze da stoji i samostalno ako je ispravno.
 
ja volem da mi je sve veliko :osmeh:
evo ga ona rupa gde povecavamo ili smanjujemo prinos :haha:

002.jpg
 
Nazad
Vrh