Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zmaja sam prodao. Jesam see naradio sa njim, ali I nagutao prasine. Da ga next vidim vise u dvoristu.
A ovo je sada milina.
 
Човек кукако како нема зараде у пољопривреди и како све иде на добош и како почиње нешто друг ода ради, кад оно ни мање ни више понова са џондиком 1177....мораћу и ја да почнем да кукак дефинитвно па да и мени пристигне 1166/69 у двориште...можда га дедамраз донесе тамо за нову годину:haha:
 
Човек кукако како нема зараде у пољопривреди и како све иде на добош и како почиње нешто друг ода ради, кад оно ни мање ни више понова са џондиком 1177....мораћу и ја да почнем да кукак дефинитвно па да и мени пристигне 1166/69 у двориште...можда га дедамраз донесе тамо за нову годину:haha:
cini mi se da radi preko 100 hektara,zasto ne bi kupio nesto da zanovi?Mene vise nerviraju ovi sto kukaju a nista nekupuju,za njih nije ovaj posao :ppozdrav:
 
Човек кукако како нема зараде у пољопривреди и како све иде на добош и како почиње нешто друг ода ради, кад оно ни мање ни више понова са џондиком 1177....мораћу и ја да почнем да кукак дефинитвно па да и мени пристигне 1166/69 у двориште...можда га дедамраз донесе тамо за нову годину:haha:
Jel i ti nisi rekao da planiras da prestanes i ides za Njemacku ?

- - - - - - - - - -

cini mi se da radi preko 100 hektara,zasto ne bi kupio nesto da zanovi?Mene vise nerviraju ovi sto kukaju a nista nekupuju,za njih nije ovaj posao :ppozdrav:
Meni najvise odgovaraju oni sto kad odes kod njih u kraj vode u pivnicu na toceno i par vrsta kobasica. :osmeh:
 
Jel i ti nisi rekao da planiras da prestanes i ides za Njemacku ?

- - - - - - - - - -


Meni najvise odgovaraju oni sto kad odes kod njih u kraj vode u pivnicu na toceno i par vrsta kobasica. :osmeh:
dolazi ponovo,spreman sam :ppozdrav:
ja nikad nekukam i nezalim se,znaci nisam kao gore citirani članovi? :haha:
 
dolazi ponovo,spreman sam :ppozdrav:
ja nikad nekukam i nezalim se,znaci nisam kao gore citirani članovi? :haha:

Кад сама ја то кукао, леба ти?

Да требао сам да идем за Немачку, ал је то одложено до даљњег, а разлог, па не морам да га пишем овде јавно....јел тако....или све овде мора да се напише да се зна шта и како....
 
@Gorane ajde ti u kampanju u moj kraj ili nadji neki razlog, jer ja od kampanje "necu nidje" :osmeh:.

@Matic ne znam koje su to "karakteristike" ?

@Galicije sad nas bacas u muke jel putujes ili kupujes veceg Kejsonju ?
 
Кад сама ја то кукао, леба ти?

Да требао сам да идем за Немачку, ал је то одложено до даљњег, а разлог, па не морам да га пишем овде јавно....јел тако....или све овде мора да се напише да се зна шта и како....
taj izgovor sa nemackom uvek koristis i nikad nemas vremena jer bas sledeci vikend treba da odes za njemačku :ppozdrav:
 
Да путујем за Немачку на зиму, ал у шопинг, гледа да зановим комбајн...само се нећкам дал да узмем Џонија 1158/1166 који је малко већи или Класа доминатор 68/ или његовог већег брата 78...већи ми комбај не треба...

- - - - - - - - - -

А трактор, за сада не планирам да мењам, кејсоња добро служи...наравно ако буде замене иће опет кесјоња, ту до 130кс...
 
taj izgovor sa nemackom uvek koristis i nikad nemas vremena jer bas sledeci vikend treba da odes za njemačku :ppozdrav:

Када имам тетка тамо у Штутгарту увек се нађе изговор да се скокне на десетак дана, кад се ништа не ради, одем да одморим мозак од ових наших проблема и ове наше дембелије земље....ето дајем часну пионирску реч да ћу доћи на следећи скуп паора ма где се одржавао, а да ће немачка остати за неки други пут...

Нема више врдања....

- - - - - - - - - -

Galicije otkri nam da li se ponavljaš ili putuješ?

да не кваримо тему више, да требала би да падне понова у виду комбајна....а као што сам и написао нећкам се између Џонија и Класа, па би сваки савет добро дошао....
 
Pa taj kome smetaju prašina i vrućina taj ni ne treba da je u ovom poslu, ima kod njega i drugih segmenata a i svojih čari i izazova sem sedenja u zadihtovanoj i klimatizovanoj kabini.
 
Ajd ne preteruj.Sto bi gutao prasinu i sedeo na +50C ako nije prinudjen i ne mora.Sto se i dalje ne ore konjima nego svi sad oru sa traktorima.Nije valjda da je smetalo kad konj prdne.
 
A jel ti ne izlaziš napolje iz te kabine?Jel kod tebe nema defekta ,kvarova ?..Kući kad nešto radiš oko mehanizacije si uglavnom na suncu mastan ko ringišpil i bazduljaš na miks nafte i ulja jel se to ne podrazumeva sastavnim delom ovog posla ili sam ja nešto debelo pogrešio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh