Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Ja bi rekao da su tu menjane ili glavčine ili osovine,ali te glavčine nisu bile njegove
 
Ljudi jel neko prebacivao skoro kamionsku prikolicu na zelene tablice?Sta treba sada i ko to radi?
 
Kod nas u lokalnoj agenciji svake nedelje dodje ekipa za atest bilo kakvih prikolica.
Znaci treba otici do vase neke i raspitati se,mislim da je procedura ista kao i pre.
Sumnjam da se nesto drasticno menjalo.
 
dsc00433.jpg
dsc00434.jpg
dsc00435.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

Itas kocevlje 14 tona u saobracajnu pise,kupio sam je pre 2godine imala je makarkakve stranice i patos platio sam je 450e to sam poskidao i povadio,planiram da uradim pod 3mm i stranice 40x40kutije i lim 1,5mm. Njene merke su 6,60m sa 2,40m metarske sranice bi napravio. vayduh sam preradio ya traktorski sistem. nisu trulek felne nego obicne na prsten.:ppozdrav:
 
- - - - - - - - - -

Itas kocevlje 14 tona u saobracajnu pise,kupio sam je pre 2godine imala je makarkakve stranice i patos platio sam je 450e to sam poskidao i povadio,planiram da uradim pod 3mm i stranice 40x40kutije i lim 1,5mm. Njene merke su 6,60m sa 2,40m metarske sranice bi napravio. vayduh sam preradio ya traktorski sistem. nisu trulek felne nego obicne na prsten.:ppozdrav:

kako si uradio sistem kocenja?
 
Problem je i po njivi okretati. Video sam tandemke od jednog velikog poljoprivrednika, isto tu gde se okrece preore zemlju.
 
Pa ako je samo to problem onda i nije strašno.I za to postoji rešenje:eek:kreći kod komšije u njivu.
 
@diklofen
Pretpostavicu da se salis :osmeh: Ja nikada nisam ni obicnu prikolicu po komsijskoj njivi okretao.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh