Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja gresim sto uopste diskutujem sa tobom.
 
Ne treba da se ljutiš ,razumem šta si hteo da kažeš nisam ništa loše mislio ni napisao a i van teme smo.
 
Prosta i jednostavna stvar. Izduvas kombajn, podmazes, istusiras, doruckujes i krenes u polje cist i srecan. Vratis se isto cist i srecan. A sa zmajem krenes nervozan, vratis se prljav, nervozan i smrdljiv.
Ko kod radi u 21. veku sa zmajem taj je ili glup ili lud ili ga je velika muka naterala.
Da nisam uzeo ovaj kombajn verovatno bih odradio jos jednu godinu I batalio.
 
A jel ti ne izlaziš napolje iz te kabine?Jel kod tebe nema defekta ,kvarova ?..Kući kad nešto radiš oko mehanizacije si uglavnom na suncu mastan ko ringišpil i bazduljaš na miks nafte i ulja jel se to ne podrazumeva sastavnim delom ovog posla ili sam ja nešto debelo pogrešio.
Zbog čega si stalno mastan i smrdis na naftu?
 
Prosta i jednostavna stvar. Izduvas kombajn, podmazes, istusiras, doruckujes i krenes u polje cist i srecan. Vratis se isto cist i srecan. A sa zmajem krenes nervozan, vratis se prljav, nervozan i smrdljiv.
Ko kod radi u 21. veku sa zmajem taj je ili glup ili lud ili ga je velika muka naterala.
Da nisam uzeo ovaj kombajn verovatno bih odradio jos jednu godinu I batalio.
Mnogi ljudi teraju zmajeve a i ti si do juče .Ipak si ti jedno veliko derište .
 
Jel ima istine u ovome što ne pišu:


Мигранти за Бајрам украли и заклали 50 оваца са фарме у Шиду!Пошто полиција,коју су позвали није реаговала човек је организовао комшије да отерају разбојнике.Тада је полиција интервенисала,ухапсила домаћина са комшијама.Човек сада продаје све и сели се.
 
I sta je on kupio ?,kombajn za +-5k eura skuplji od dobre 142-ke sa dve adaptacije ,isto star kombajn koji je odradio svoje odavno,moze da pise ovde sta hoce,itekako ce imati posla oko tog kombajna,ako ne sad,za 2-3 godine,ako kojim slucajem ne batali poljoprivredu do tad haha.Pravi budale od nas ko radi sa zmajevima,nije trebao ovaj post na koji je Kiraj odgovorio da napise,vec nas je nazvao budalama gore u prvom postu ove teme.Nzm tacno kako nazvati takog coveka,pametan ?,napisati da ko god ima zmaja je glup ili lud,na forumu gde ima bar 70% clanova zmaj masine kuci.Ili jednostavno ga nije briga,kupio je zelenu masinu ,i sad sebe postavlja iznad vecine,tuzno i jadno ako je tako.
 
Ja mislim da je u pravu,to što sam osuđen na 50 + stepeni i prašinu i polen ambrozije,i hiruršku masku ,je moj problem kojeg se rešiti ne mogu,ostaje mi da se grbavim dok mogu,a ko misli da je zmaj aždaha to je njegovo pravo i neka ga služi dobro do groba.
Spasao se čovek ,nov se isto kvari,samo neka smanji kuknjavu .
 
Nisam hteo da vas uvredim, nemojte pogresno da shvatite. Izvinite ako ste se uvredili.
Navodim svoj primer, gde zmaj nije za 100ha. I mislio sam na sebe da bi bio glup, ako bi nastavio da radim sa zmajem 100ha. Maticu, ti dobro znas da tako nesto nisam mislio.
Kiraj, ako si toliko pametan, zasto druze ne radis sa 5106 nego sa Massey-em gde imas udobnu kabinu, pa mozda cak I klimu.
 
Znam ja da si napisao u afektu jer te mnogi kajluju bez potrebe i nećeš da im ćutiš a jednostavno ne daš na sebe i to je to.Neke reči su bespotrebno izrečene i sada nema nazad.
 
Nisam hteo da vas uvredim, nemojte pogresno da shvatite. Izvinite ako ste se uvredili.
Navodim svoj primer, gde zmaj nije za 100ha. I mislio sam na sebe da bi bio glup, ako bi nastavio da radim sa zmajem 100ha. Maticu, ti dobro znas da tako nesto nisam mislio.
Kiraj, ako si toliko pametan, zasto druze ne radis sa 5106 nego sa Massey-em gde imas udobnu kabinu, pa mozda cak I klimu.

Znanje u proizvodnji koje ima Kiraj ti neces nikada imati. Mozes imati 2000ha nikada neces dostici Lazu, prvo kao covek a onda sve drugo.
 
Ja u 171 nemam probleme sa prasinom, samo malo sa vrucinom, ako bude zdravlja i malo srece i to ce se promeniti za malo novca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh