Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Веза му Ђоле
7b3723cf23f8a6a027efaeee10fe73ab.jpg


Послато са IQ1019N уз помоћ плуга
 
Odlicno odradjeno
nego...kad se vec menjao gume zasto nisi stavio 22,5 tubeles
Ovako kad mi se probuši jedna guma uvek mogu da doteram na drugoj a jos bitnija stvar je da tehnički pregled "zna" (ne pitaj kako) da to godište prikolice tog proizvodjača mora imati duple gume i sve osim toga se smatra prepravkom koja nije u skladu sa pravilnikom.... Evo treba i na auto-prikolicu da ugradim svetlo za maglu pozadi.
 
Ovako kad mi se probuši jedna guma uvek mogu da doteram na drugoj a jos bitnija stvar je da tehnički pregled "zna" (ne pitaj kako) da to godište prikolice tog proizvodjača mora imati duple gume i sve osim toga se smatra prepravkom koja nije u skladu sa pravilnikom.... Evo treba i na auto-prikolicu da ugradim svetlo za maglu pozadi.
22,5 su tubeles sa pogona,a ima i felne koje pašu na trilex glavcine :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

249b7f658ea4a2ff07c7768d73647848.jpg


Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
zamerka je na losem proracunu razmaka ušica za kipovanje i lose podešen razmak klipova
 
A koji je razlog menjanja tih guma?Razumem da se jedna guma lakse vuče po putu i manji otpor pravi,imam gde da nabavljam ove 11-ke po prihvatljivoj ceni pa ne vidim razlog prelaska na jednu gumu,bar za sada(ako se prelazi na 22,5 da li se menja i glavčina i koja je cena kompletne igranke,glavčine+felne+gume?) Najradije bih presao na novu prikolicu ali kako to za sada nije moguće ostajem na ovoj.
 
Jbm li ga.Za 6 godina sam promenuo 3 gume koje su bile ekstra lose i kada sam uzeo prikolicu.Sada sam nabavio 8 komada, istih guma,skinute sa kamiona koji je doteran na secenje u otpad.Ostaje mi 6 guma na kojima je isla prikolica koje sam skinuo, tako da smatram da sam miran sa gumama bar jos 7-8 godina,posle toga ću gledati šta ću.Koja je cena tih 22,5?
 
Nazad
Vrh