Uradi sam

Kosjerac je napisao(la):
Evo kako sam napravio prednju kuku za fergulu koja služi za šlepanje. Materijal sam našao na otpadu tako da nije izašlo puno para treba samo da ofarbam i montiram.
Svaka čast,ni fabrička mu nije ravna ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Kod mene je mnogo jednostavnije rešenje-sa jednim nožem koji košta oko 1000 din.Ako deca budu raspoložena da slikaju postaviću slike.Skoro kao klasičan krupač samo što sa jedne strane ima oštricu noža a sa druge tuplji deo.Ja ih ni posle 3 godine nisam još oštrio
 
Ja sam iz Cacka ako vam treba neka pomoc slobodno mi se javite , mozda cu pronaci tog coveka -Milan 061-143-73-80
 
2ylo7eu.jpg

ou15hd.jpg

Evo sta sam ja napravio. Zadnji vucnik za 539.
 
Rodja je napisao(la):
jel i ta ruka u sklopu vucnika? :zli: :ppozdrav:
Jel ta ruka kod tebe?
Tvoj ce biti bez ruke. :haha: :haha:
Zoran Kostović je napisao(la):
Svaka čast. :bravo:
Dobri su ti (skupi) osigurači. :haha:
Kupio sam u rumi al nism ih ni namestao vucnik sam stvljao jedan put kada sam vukao osoku sa cisternom zbog kardana. Vidis da sam ga samo ofarbao temeljnom.
 
Posto sam zadnjih desetak dana bio offline zbog ovih iz Telenora a i imam manje posla jer su mi koke na pocetku nosivosti a i u skoli je poceo raspust, uradio sam neke modele za secku slame. Poskidao sam neke nacrte sa U.S. Patenta i jos neke prospekte pa bi to trebalo da izgleda otprilike kao na slikama. Cim malo otopli pocinjemo sa izradom prave secke a onda cemo videti kako radi. Ovo su samo neke ideje a ako neko ima neki savet ili iskustvo neka ga slobodno objavi ovde. Dokle ga ne napravimo sve modifikacije su moguce.






Post je spojen: [time]1293949573[/time]
_________________________________________________
Evo jos slicica nekih delova i sklopova.






Post je spojen: [time]1293975517[/time]
_________________________________________________
Za sad postavljam samo slike a ako ima zainteresovanih mogu da postavim i tehnicke crteze sa radionickim merama.





 
Sličnu sečku ima moj zet.On je koristi za mlevenje voća,ali smo probali da meljemo i slamu.
Jedini problem je,što je slama lagana pa neće da pada na dno seckalice.
Moraš je stalno sabijati.
Da popi.diš.
 
Rostilj je odlican ali treba samo staviti odnos felne i tezine rostiljdzije;

za one do 60 kg felna 13''
od 60 do 80kg felna 14''
od 80 do 100kf felna 15''
a za nas preko 100 kg fapovka :ppozdrav: :ppozdrav: :D
 
Nazad
Vrh