Slike plastenika

Topalović koji su lukovi kod tebe, jeli to prvo skidanje snijega.
 
@siki2
Napišete ovako kao ja, prvo @ pa nik člana kome je upućen post tj. odgovor i rešena stvar bez citiranja slika. Sledeći Vaš post sa citiranom slikom će biti obrisan.
 
kad gledam vidim samo veeeeliku muku a kad dode ovo za prodaju onda nema cenu il ubiju cenu sa uvozom e ovakav poso bi trebalo subvencionisati a ne ratarenje do 100h i tome slično. Gledam tamo temu ljudi se prepucavaju biće ovako ili onako subvencija i sede u toplom dok pojedini muče muku sa zimom i snegom
 
Bravo komsija sve sto si napisao je prava istina.Na nas povrtare niko ne misli samo nam odmazu uvozom.A sa kakvim problemima se susrecemo samo mi znamo,a i ovo nije kraj mukama ove zime.
 
@siki2
Napišete ovako kao ja, prvo @ pa nik člana kome je upućen post tj. odgovor i rešena stvar bez citiranja slika. Sledeći Vaš post sa citiranom slikom će biti obrisan.

Poštovani gospodine Zoran Kostović dobro sam proučio pravila foruma i nisam nigdje našao da piše da se ne smiju citirat slike a pošto to svi rade napravio sam i ja, pošto sam ja kulturna osoba koja nevoli prepirke ili tome slično a vi ste moderator foruma stoga da nebi dolzili u sukob i da vi ne morate brisat moje postove a ovim postom koji je po pravilima zabranjen dajem vam razlog a ujedno i lijepo molim da me izbrišete sa foruma.
Gospodine Kostović vama želim uspjeh u daljnjem radu.
 
Ne vidim razlog za brisanje sa foruma i ja sam često citirao slike koliko se sjećam nije me niko opominjao.
 
@siki2
Nisam nigde napisao da je takvo pisanje zabranjeno već da se na taj način otežava članovima sa slabijom konekcijom. Ovaj deo foruma ja i ne uredjujem ali mi je kolega Topalović rekao da na njegova upozorenja o tom problemu niko i ne obraća pažnju. Nemam ovlašćenja da Vas "brišem sa foruma" a mislim da za to i nema potrebe. Ako je Vama jedna dobronamerna preporuka razlog da tražite brisanje naloga onda tu zaista neke stvari nisu na svom mestu. Hvala na lepim željama.
 
hehehe oko cega se vi prepirete :D

Nigde nije dozvoljeno citirati ceo post koji je odmah iznad vase poruke, jer je to nepotrebno i "nepismeno" u ovakvoj vrsti komunikacije.
Isto kao i pisanje velikim slovima koje se smatra kao upozorenje, podizanje glasa i tome slicno.
Jednostavno nije kulturno tako nesto raditi i nema potrebe da stoji u pravilima, ali posto uvek ima novih ljudi koji tek otkrivaju ovakav nacin komunikacije pozeljno je da ima u pravilniku i da se novi clanovi upoznaju sa istim.

Zorane, nije toliko strasno citiranje thumbnail slika jer je to u stvari link ka pravoj velicini slike a taj link zauzima samo nekoliko Kb sto i nije strasno za korisnike sa slabom konekcijom.
Citirane slike koje su u punoj velicini slobodno brisi, smetaju i meni koji sam na 2mb a mogu da zamislim kako je korisnicima sa daleko slabijom konekcijom.

Paradoksalno, ali gresite i jedan i drugi, on sto nije izdvojio sliku u citatu o kojoj prica a ti sto ga kritikujes oko thumnail-a koji je nekoliko kb ..... pa sad vidite oko cega se vi prepirete :)
 
Ljudi nema potrebe da se raspravlja oko glupih pitanja Kostovic nije nista zlo namerno rekao,a tebe @siki2 cenim kao vrsnog proizvodjaca povrca i prema tome tvoje prisustvo je i te kako ovde potrebno.Deo o povrtrstvu ja uredjujem i niko nema pravo da se mesa o uredjivanju istog sem admina i mene.Glupo je se raspravljati ruzimo temu i tema gubi svaki smisao....
 
Bijeljina već dva jutra najhladnija u BiH 25-26 stepeni, temperatura substrata se spusti u toku noći na 20 stepeni.
 
danas slikano

prosli su zasada test sneznih padavina
nyydjr.jpg

2ltgifq.jpg

ifbkfd.jpg

kf5jc2.jpg
 
ma samo oko krajeva i malo za fotografa tj.mene samo je cisceno odozgo(svlaceno) i malo dole od najlona u sredinu
 
Jel to na trecoj slici puko najlon ili mi se cini?Ja se spremam da odem da vidim u kakvom su stanju moji plasteici skoro dve nedelje ih nisam obilazio.Malo da procistim izmedju da ne tegli najlon.
 
kad gledam vidim samo veeeeliku muku a kad dode ovo za prodaju onda nema cenu il ubiju cenu sa uvozom e ovakav poso bi trebalo subvencionisati a ne ratarenje do 100h i tome slično. Gledam tamo temu ljudi se prepucavaju biće ovako ili onako subvencija i sede u toplom dok pojedini muče muku sa zimom i snegom
Skoro nisam cuo pametnije misljenje na forumu,BRAVO SKAL
 
Malo ti pogledaj šta je sa njih, ja sam danas moje malo očistio ali ima i štete, od 28 plastenika 7 je srušeno.
 
Nazad
Vrh