Slike plastenika

markodanube

Član
Učlanjen(a)
4 Dec 2009
Poruka
490
Pozdrav svima evo par slika plastenika mozda nekome treba kao ideja :)

2hqqe7l.jpg

28vshux.jpg

2cxwbnk.jpg

2mzvzwl.jpg

25p4i1c.jpg

zumn4p.jpg

107lv6d.jpg

3ehzk.jpg

w8kpkz.jpg

111ktuh.jpg

11gsjue.jpg

fel8k7.jpg
 
Odg: slike plastenika

Svaka cast plastenici su savrseni od kog materijala su i koliko kosta konstrukcija.
 
Odg: slike plastenika

nisu moji plastenici :-(
cena novih varira od izvedbe od 10-15 € po m² u Holandiji, Nemackoj i Britaniji
ovi sto se spustaju su nesto skuplji ali ne mnogo
 
Odg: slike plastenika

Lepi plastenici a još lepše ono u njima ::namigivanje:: Kako napreduje projekat?
 
Odg: slike plastenika

evo mojih postojećih
sd1cf7.jpg
sqrp5x.jpg
286ty0w.jpg

Post je spojen: [time]1295609053[/time]
_________________________________________________
I jos neke slike na mom profilu ako nekog interesuje ::namigivanje::
 
Odg: slike plastenika

:D Lepo.lepo :ppozdrav:
a da ti nisu preblizu?
Kako otvaras vrata? Treba prostora za provetravanje leti.
 
horizon orgil ::svaka cast::Molio bi te da daš podatke o plastenicima ŠxDxV koliko do prečke. Ako nije problem.::super::
 
zbog cega si odustao od gradnje velikih plastenika ja mislim da su veliki plastenici OK ali moraju da imaju podkonstrukciju

Jedan je razlog što mi za 1m2 treba duplo više para a drugi razlog je što sam juče u malim plastenicima nabrao po 1m2 deset puta više nego u velikim plastenicima.
 
Siki ja sam odustao od veliki plastenika, sad planiram da napravim 10 plastenika po 150m2

Jesi vidio šta cabage radi 2000 m2 a to što si više nabrao u malim nego u velikim to je za diskusiju veliki plastenici moraju davat više, možda bi biulo dobro napraviti analizu zemlje i druge stvari.
 
Jesi vidio šta cabage radi 2000 m2 a to što si više nabrao u malim nego u velikim to je za diskusiju veliki plastenici moraju davat više, možda bi biulo dobro napraviti analizu zemlje i druge stvari.


Ma ni meni nije baš jasno zašto mi je krastavac bolji u malim plastenicima. Evo nekoliko podataka o zemljištu i plastenicima pa da probamo doći do dijagnoze. Veliki plastenici su postavljeni prošle godine i bila je posađena paprika. Na toj parceli nije rađeno povrće3-4g. U produžetku na istoj parceli su bili mali plastenici i ista paprika. Da napomenem da sam u pripremi zemljišta imao veliki problema sa vlagom i priprema je bila veoma loša (mecava). Znači isti su uslovi bili i u malim iu velikim plastenicima ali je paprika bila bolja u malim plastenicima, čak se u velikim plastenicima pojavilo i uvenuće paprike. A ove godine krastavac je posađen u teiste velike plastenike stim što je priprema zemljišta bila dobra. A mali plastenici su postavljeni na novu parcelu gdje nije bilo povrće 3-4g i bačen je domaći stajnjak. To su te neke razlike u parcelama i da napomenem da su mi veliki plastenici na vratima na visini 1m malo odškrinuti (oko 10cm) Eto podataka za komentar a sutra ću poslati slike iz obadva plastenika da vidite razliku.
 
A ovo je iz veliki plastenika.

6itkbt.jpg


Na slici se možda i nevidi neka velika razlika ali na terenu u malim plastenicima je duplo veći .
 
Nazad
Vrh