Slike plastenika

koje su im cijene cika_jova?dobri su oni svi ali sto visociji to bolji ova mjera od 2.5m je za mene dobra samo za kucnog plastenika koliko god neko nesto drugo mislio,ja sam svoje pravio na 3m pa ljeti kad ugrije ....da ne pricam,bio sam i u onim od 3.5 m 8 sirine i razlike su ogromne u samoj temperaturi,vlaznosti,prozracnosti...
 
Ma opet sve zavisi, ja msm da i vrata igraju ulogu ako su leptir vrata, imaju bolju promaju, pa se bolje provjetrava

Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
 
ne znam koje su debljine cijevi,jos cinkovane,farbane,nije to uopste za novo pretjerano skupo,u 1.5m luk od luka,vjeruj da sam sebi kupujes cijevi,motas,farbas,postavljas,skuplje bi te izaslo,jedina mana sto nema bocne prozrake,ne znam zasto
@Kalaba zavisi od duzine,do 20 met leptir vrata i nekako je moje misljenje o vidjenom i isprobanom,sve preko je ogromna razlika a nije problem ih napravit,za 20met plastenika prozrake izadju oko 50eu a puno znace ako je duzi plastenik,prozracnost,oplodnja,regulisanje vlage,ugodniji rad...
 
Poslednja izmena:
@zixo U pravu si, da napravi bilo kakav plastenik izaci ce ga malo jeftinije nego sto kost njihov gotov proizvod. Jos ako ga prvi put pravis, cak i da imas motalicu dzabe ti ako neznas kako i na koliko smotati. Sto se mene tice ja nesto ne volim te prozrake, dosta oslabe plastenik...

Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
 
što misliš da oslabe plastenike? ima ljudi koji to traže jbg a ti kad ih već radiš radi i to,vidi mojih,kupljeni od čovjeka koji je radio jagode,bili tuneli 2 m visine,sve do jedne cijevi peglano pa ponovo motano farbano...najlonu ima skoro 10 god izraelski da mogu isti ovakav naći i troduplo da košta uzeo bi ga,prozrake se dižu skroz gore do prve cijevi,žensko je od šale diže..ali nema slabljenja plastnika

http://fotkica.com/slike.php?slika=1_112146031_IMAG0461.jpg
 
Gledao sam kod komsije kad je oluja bila, podvukao se vjetar i cjev od prozrake bacilo 20m dalje, a opet nekako kad ide izjedna najlon stabilniji je. Al' nekazem da bocno nije zahvalno.. Nego zemo gde si u Doboju, koje mjesto?
 
Nazad
Vrh