Šta Vam je ostalo da poradite u polju

Zoran0230

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
1 Jan 2010
Poruka
13.998
Lokacija
Kikinda
Mislim da ćemo zapamtiti 2010-u,Ja lično nikada nisam radio posle 1-og decembra a izgleda da će se poslovi prebaciti za sledeću godinu
_imam komšiji da oberem 1 jutro,da izvučem 10-ak prikolica đubreta i da uzorem oko 17 jutari :kisa: :kisa: :kisa:
 
3kj deteline koju je tisa udavila a dolma jos nije zatvorena,3kj zakupa jer voda jos uvek bucka...ako se prosusi,tanjiranje na prolece.
 
Ostalomi 47a kukuruza za branje i oranje, sredjivanje garaze i pakovanje masina :zli: :zli: pa krecem u remont istih
Post je spojen: [time]1291188447[/time]
_________________________________________________
Svidja mi se tema , kao neko mesto za jadanje :haha: :haha:
 
Ostalo još 1 jutro kukuruzoviništa da se uzore,jedna bašta od 0.5 k.j i kućevna bašta.Kako ova pada i ne misli da stane mislim da će se to uraditi na zimu do Sv.Jovana
 
sve poorano,jedino pšenica da se obiđe ... :D al zato ima posla oko mehanizacije, pranje,sređivanje,popravka itd... pa nemože sve stići
 
Oranje oko 5 kj... Napolju se smenjuju kiša i susnežica. Biće kao što je Matke rekao: uradiće se do Svetog Jovana. :udri:
 
Ja jos 35 jutara imam da orem a na 11 jos nisam bacio MAP,stoji u supi ::lose::
 
Završio sve :D
Post je spojen: [time]1291199722[/time]
_________________________________________________
Ako nisam nešto zaboravio :haha: :haha:
 
Ostalo mi da izvučem još dve prikolice drva, stoje u šumi složena a zablatilo ne mogu da izvučem.... Nije strašno i da ostanu do proleća... ::namigivanje::
 
Dukanac je napisao(la):
Ostalo mi da izvučem još dve prikolice drva, stoje u šumi složena a zablatilo ne mogu da izvučem.... Nije strašno i da ostanu do proleća... ::namigivanje::

Pa ako ti se ne smrzne **greška ove zime, onda neće biti strašno... :haha:
 
Ne sekiraj se za mene, ja sam drva za ogrev spremio još u aprilu,,,, Nego biće da su ovo drva za neke poput tebe koji ustanu bez njih u februaru pa zovu i mole da im doteram... :D :D :D :D
 
Dukanac je napisao(la):
Ne sekiraj se za mene, ja sam drva za ogrev spremio još u aprilu,,,, Nego biće da su ovo drva za neke poput tebe koji ustanu bez njih u februaru pa zovu i mole da im doteram... :D :D :D :D

Da prostiš, ja sam snabdeven ugljem kao za Sibir ::namigivanje::
 
Samo jos da operem traktore da spakujem i da izriljam jos pola travnjaka kad stane kisa. :D A remont masina moze i da saceka malo, da odmorimo. :ppozdrav:
 
au pa vi ste jos dobri :haha:
nama je ostalo jos 25 ha repe da se izvadi, i 200 i koje jutro da se poore... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh