Ugradnja prednje vuce

kosjerac ,a od čega bi stavio diferencijal napred ja sam razmišlo od nekog terenca ali treba da se potrefi širina ako neko ima taj izvod nepitam za pare :ppozdrav:
 
Veljo knjiga je: poljoprivredni traktori, a izdala je NIRO tehnička knjiga Beograd 1985 god.
A prednji diferencijal bi mogao od land rovera stari tip, taj dif je negde oko150-200evra.
 
Kosjerac je napisao(la):
Veljo knjiga je: poljoprivredni traktori, a izdala je NIRO tehnička knjiga Beograd 1985 god.
A prednji diferencijal bi mogao od land rovera stari tip, taj dif je negde oko150-200evra.

ja bi ugradio na 540 kad bi moglo
 
evo ti ideje za prednju vuču na 540 :D
20u8kr9.jpg
 
Neko bi mogao da razradi biznis i mene zanima koliko bi kostala ugradnja prednje vuce na 539 :cao:
 
Kako ja da se uozbiljim kad pojima nemam o tome :haha: :haha: :haha:Znam samo da bih za pristupacnu cenu nekome dao da mi to odradi odnosno mislim realnu cenu :cao:
 
Извод предње вуче ИМТ539
35mmnax.jpg
2qdvml4.jpg
j6hf7a.jpg
. Извод је са леве стране, а централно кућиште је другачије него на стандардним 539, тако да нисам баш сигуран да је то лако урадити.
33jpdlk.jpg
 
Кућиште мењача на мом трактору је од ИМТ539 а централно кућиште је542-549 ваљда је тако и код тебе. тешко да би добио кућиште мењача од 549 онда би само убацио још две брзине и имаш други трактор (540) Јели то код тебе бугарски мотор, Вамо?
 
mirko_markovic67 je napisao(la):
Кућиште мењача на мом трактору је од ИМТ539 а централно кућиште је542-549 ваљда је тако и код тебе. тешко да би добио кућиште мењача од 549 онда би само убацио још две брзине и имаш други трактор (540) Јели то код тебе бугарски мотор, Вамо?

e bas tako kuciste mnjenjaca je 539,centralno kuciste 549,motor jeste neki strani od 42ks,tako da su ga skarabudzili samo tako nista ni sa cim evo slika motora
2ududrp.jpg
 
Nazad
Vrh