Izložbe golubova, živine i sitnih životinja

Druga nedelja u decembru bi trebalo biti u Novom Sadu. Bar je to tradicija.
 
12.12.2010. ima berza u Pančevu, istog dana ima i u NS....Pozdrav
Berze sitnih zivotinja.. ::namigivanje::
 
Ima par malenih uličica, za koje neznam kako se zovu, ali uglavnom je bila kraj reke Tamis...
 
Ja nisam bio tamo, ali cena prepelica je oko 150 dinara za komad, naravno za odrasle, možeš ih naći po jeftinijoj ali i po skupljoj ceni što zavisi od odgajivača... Pozdrav
 
OBAVEŠTENJE : Međunarodni sajam peradarstva u Somboru održava se 28.01.2011-30.01.2011. U okviru izložbe ptica održava se i Ornitološki šampionat Srbije za 2010 godinu.... Vidimo se :cao: :cao: :cao:
 
Da li mozda neko zna gde se moze naci kalendar izlozbi za ovu godinu? Unapred hvala, pozdrav!
 
reci sta ti treba.....neke su izlozbe podeljene ( zivinarske i ptičarske) i samo da znas sezona je gotova, a nova jos nije počela tek na zimu..ima jos poneka izlozba, ali je to sami kraj sezone, sad počinje sezona lezenja......
sad u nedelju 27. 2 . Pančevo-tad je berza a izlozba počinje u petak 25 februara.
 
fulika je napisao(la):
Da li neko zna gde ima da se kupe kredlice koke. Odgovara mi okolina Sombora, unapred hvala.
imas dosta zivinara u Somboru...jel bas oćes obične ili neku patuljastu rasu.."sličnu kreglikama" :haha:
 
Pozdrav,
od danas, 02.09.2011. do 04.09.2011. u sklopu Ljubicevskih Konjickih Igara ima u Pozarevcu izlozba sitnih zivotinja, hala na starom buvljaku. Mislim da je u nedelju 04.09.2011. pre podne, velika prodaja sitnih zivotinja ispred te hale, prosle godine sam vodio klinca kada je bila prodaja i bio je ogroman broj prodavaca.
 
Nazad
Vrh