Poljo wiki KWS uljana repica
Strana 35 od 35 PrvaPrva ... 25333435
Rezultati 681 do 683 od 683

Tema: Da li spaljujete žetvene ostatke

Član airplanejunior avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Poruka
    172
    Zahvalio se
    62
    Zahvaljeno 155 puta na 45 poruka
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Da li je neko dobio poziv od opstine ili bilo koga u vezi paljenja zetvenih ostataka u 2018. godini?
    Opstina Ruma podelila pozive da se jave vlasnici zemljista u gradsku kucu povodom paljenja, dolazi Inspekcija za zaštitu životne sredine iz Beograda.
    Svakom kome je izgorela parcela ne bitno da li je vlasnik palio ili neko drugi, vlasnik je duzan da prijavi da mu je parcela izgorela inace cini krivicni prekrsaj.
    Onaj ko nije prijavio dobija poziv da se javi u opstinu a ustanovili su ko je vlasnik preko GPS-a na parceli u oktobru 2018. godine

2. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku airplanejunior na ovoj poruci:

novii (02-03-19)

Član
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Poruka
    1,916
    Zahvalio se
    391
    Zahvaljeno 363 puta na 247 poruka
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Pisao sam ranije,samo da ne najeb.. mi koji nismo palili a njive nam izgorele,a izgleda da hocemo.Meni su 2 parcele prosle godine gorele ,a paljeno u samoj parceli,i sta ja da kazem,da mi veruju na rec da nisam ja ?.

4. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku Arkadije na ovoj poruci:

airplanejunior (27-02-19)

Član Farmer II avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Poruka
    4,560
    Zahvalio se
    312
    Zahvaljeno 419 puta na 318 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    I sta je sad tu resenje problema, nema ga nego se jure kazne, pouceni iskustvom, ove godine ce onda svi prijaviti paljenje na svojim njivama

6. Sledeći 2 korisnici su se zahvalili Farmer II na ovoj poruci:

airplanejunior (27-02-19), Beli76 (27-02-19)

Strana 35 od 35 PrvaPrva ... 25333435

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.