svastara

Pa ako su sa cubom onda su verovatno Somborski,a mozda se nesto i ukrstilo sa drugom rasom kokosi pa si dobio nesto vece Somborce,najbolje je da uslikas pa da lepo vidimo kako izgledaju,pa ce mozda neko i tacno da ti kaze sta su!!!

koke-004.jpg
koke-001.jpg
 
Pozdrav društvo, imam i ja kućnog ljubimca mačka mrču, inače je smrt za miševe i pacove postavljam sliku čim se vrati, iz švaleraja.:haha:
 
Ja imam dva (pravi debili).Po ceo dan se razvlace po dvoristu i spavaju.Ovaj mladji spava na golubarniku a uopste ne reaguje na golubove~a ni oni na njega:haha:
289kj9w.jpg
 
Stigao švaler Mrča posle noćnog života po običaju gladan

abcd0002.jpg


- - - - - - - - - -

Moram da mu dajem dopunsku hranu sad se mnogo troši na mačke, a miševi i pacovi su svi pobegli kad se on pojavi.Neke pacove sam nalazio uginule od straha kada vide Mrču.:haha:
 
:haha: Ma kolega pacovima je bolje da se ubiju sami nego da ih Mrca nat.kne :haha:...sad je u punoj kondiciji..:haha:Bilo bi:prvo malo "dzidzi~midzi" pa onda da se nesto i pojede :haha:
 
Zdravo svima.Dugo me nije bilo.Nema se vremena:spavam:.Hteo bih da pitam za savet sta da radim kada mi ovo izbaci...Uvek kad hocu da posaljem nekome poruku na PP on mi ovo izbaci.Da li se to nekome desavalo pre i da li znate sta treba da uradim da bih mogao da saljem poruke[h=2]Poruka foruma[/h]milosfilipovic, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

  1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

 
Probacu da ispraznim pa ce da vidimo uostalom hvala

- - - - - - - - - -

Ispraznio sam sanduce i opet isto

- - - - - - - - - -

Nemogu nista da saljem na PP
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovih dana bih trebao kupiti par kalifornijskih kunića a kako čitam na forumu jako su dobre majke al tu su i panonci također veoma dobri.....Koje je vaše mišljenje kalifornijske ili panonce kupit i uzgajat???
 
Poslednja izmena od urednika:
ovih dana bih trebao kupiti par kalifornijskih kunića a kako čitam na forumu jako su dobre majke al tu su i panonci također veoma dobri.....Koje je vaše mišljenje kalifornijske ili panonce kupit i uzgajat???
Zavisi koja je svrha uzgoja.Ako hoces da ih gajis zbog proizvodnje mesa~panonski!Ako hoces veci broj malih u leglu~panonski.Takodje ako hoces brzi prirast~panonski.Ako hoces da izlazes na sajmovima~ kalifornijski.Ja prednost dajem panoncima,po svim segmentima osim po lepoti.:ppozdrav:
 
Zavisi koja je svrha uzgoja.Ako hoces da ih gajis zbog proizvodnje mesa~panonski!Ako hoces veci broj malih u leglu~panonski.Takodje ako hoces brzi prirast~panonski.Ako hoces da izlazes na sajmovima~ kalifornijski.Ja prednost dajem panoncima,po svim segmentima osim po lepoti.:ppozdrav:

E onda fino uzmes sarca i ukrstis sa panoncem i dobijes prosarane zeke:osmeh:
 
Mogli bi ::novac:: od toga,odemo na Partizanov stadion i pred ulazom prodajemo kapice :haha:,samo da nas ne vidi protivnicki tabor inace ce biti jako::jako_besan::::jako_besan::::jako_besan::.
 
Nazad
Vrh