svastara

Odg: Svaštara

Ja sam počeo da im dajem po krišku šećerne repe....
 
Odg: Svaštara

Danas pravili pokolj sa zetom. Zecovi na kineski nacin skoro. Panonci ocisceni prosek 1,9kg bez glave i iznutrice, posle 85 dana. Nesto za mene nesto za prodaju. Ostalo jos par komada te ocu malo da ugojim da budu malo tezi i veci da ih nataknem na razanj, prosnirani slaninom i belim lukom.
 
Odg: Svaštara

Svojevremeno sam znao da u jagnje ,pre stavljanja na ražanj,ubacim po dva kunića ,pikovana slaninom i lukom,pa kad se jagnje ispeče, kuniće izvadim i zapečem na žaru (da dobiju boju).
Verujte da od gostiu niko nije znao šta jede a svi traže još.
Pozdrav :cao:
 
Odg: Svaštara

Video sam kod jednog coveka u kunicarniku i ispred kunicarnika ima eletricne fenjere 3 komada koji ubijaju komarce. Nema nikakvih tableta ni mirisa. Samo svetlo sija komarci i muve doalze na svetlost proleti izmedju zica napravi spoj i struja ga sprzi.
Evo slike slicnog aparata kojeg sam nasao na netu.

jb90-40W.jpg


Na ovom principu radi samo sto je manji kao fenjer izgleda a ovakve velike aparate za komarce sam vidjao kod nas u kaficima. Mogu vam reci da rade posao. U velikim marketima sam video te fenjere kao kod ovog coveka i kostaju oko 1500 dinara sto i nije neki novac ako nam poubija komarce.​
 
Odg: Svaštara

Petao1, pa kod tebe nisu čisti panonci.Ima tu i kalifornijske krvi što je još bolje,a prosek od skoro 2kg očišćeni je fenomenalan i nateraćeš me da prepisujem od tebe,što se kaže ako ne znaš prepiši od odlikaša, pozdrav svima
 
Odg: Svaštara

choopo je napisao(la):
Petao1, pa kod tebe nisu čisti panonci.Ima tu i kalifornijske krvi što je još bolje,a prosek od skoro 2kg očišćeni je fenomenalan i nateraćeš me da prepisujem od tebe,što se kaže ako ne znaš prepiši od odlikaša, pozdrav svima
Majke su ciste Panonke a muzjak je Kalifornijski, privremeno dok ne nadem jednog panonskog muzjaka.
 
Odg: Svaštara

interesuje me kako da povecam mlecnost zenki koja doji, na neki meni dostupan nacin?.

i dali zenku kad uparim trebam odmah da je razdvojim od mladih?
 
Odg: Svaštara

imali neki preparata za motivaciju zečica, (neki viagri) neće da se pari, nepali je ni goli zec.
 
Odg: Svaštara

Nebojša-M je napisao(la):
imali neki preparata za motivaciju zečica, (neki viagri) neće da se pari, nepali je ni goli zec.

Ubaci joj u kavez tog rozlikastog plisanog sa tvog avatara pa da vidis dal ce da se napali :haha:
Salim se malo :D
Sigurno ima nesto za stimulaciju neko od pametnijih ce ti vec reci.
 
Odg: Svaštara

Nebojša-M je napisao(la):
imali neki preparata za motivaciju zečica, (neki viagri) neće da se pari, nepali je ni goli zec.
Ja sam čuo od neki starih kunićara da imtreba davati par dana da jedu samo žita.
 
Odg: Svaštara

Krmaci se daje kad nece da trazi nerasta (brava, vepra) psenica.
Uvece se potopi u vodi da nabubri i ujutro se da i daje se jos i kvasac za hleb to znam.
Eto vidis dalju ljudi i kunicima tu stimulaciju :bravo:
 
Odg: Svaštara

ma kakvi preparati, kod zekana svaki dan i bice sve u redu dok se malo napali posle ide sama :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Svaštara

kopajko je napisao(la):
Krmaci se daje kad nece da trazi nerasta (brava, vepra) psenica.
Uvece se potopi u vodi da nabubri i ujutro se da i daje se jos i kvasac za hleb to znam.
Eto vidis dalju ljudi i kinicima tu stimulaciju :bravo:
Ali samo suvo i ne više od 3-4 dana.
 
Nazad
Vrh