svastara

Nesto slicno sam probao,slusao predavanja o dobroj zaradi a nista ne radis,budes bogat.Kao Crnogorac mislio sam evo zivotne prilike da se obogatim a da ne obrukam naciju ako radim.
Trebao sam da ulozim 2.hilade evra i da prevarim najbolje prijatelje i drugove da to isto urade preko mog imena a i oni da to isto urade sa svoima i.t.d.Spasila me je vijest pre no sto sam odlucio od jednog druga da je pukao i svu ustedjevinu izgubio kao i prijatelje koje je uvukao u nevolju.Aonaj moj toboze prijatelj koji mi je htio pomoci sada umesto lepih snova doveo je sebe i porodicu do prsjckok stapa.Bilo je o tim navlakusama i u javnosti.Nije mi namera da sa ovim nekog odvracam samo sam iskreno izneo svoje iskustvo.
 
Ali ovde nema pocetnih ulaganja? Kako onda moze biti navlakusa? Ako zelis vecu zaradu uplatis u banci na svoj racun pare i te pare koristis u kupovini kod partnera pri sipanju goriva hrane kozmetike odece kod frizera, picerije.
i tako zaradjujes i dobijas popust. Niko ne trazi tvoje pare, a zarada je od tvoje uobicajene kupovine.

Hoce li ova kisa prestati :D.
 
Jaooo,krecu vrucine a sa njima i problemi,kojih nadam se nece biti! Kakve ventilatore ili slicno treba koristiti u zatvorenom prostoru da dodju do svezeg vazduha?
 
Namestio(ugradio) dva ventilatora prošle godine.Jedan od gore,drugi od dole,izvlače vazduh.Nije loše,al smrdi po komšiluku.
 
Ja imam komsiluk koji za sada srecom cuti...Nabio sam u dve prostorije 60-tak tovnjaka i mogu vam reci da nije nimalo prijatno (sto se tice mirisa)...Srecom u narednih 10-15 dana bih trebalo da smaknem bar pola od njih pa ce se valda manje i osecati.Sto se tice zenki vise necu pustati da se pare do septembra (dok ne prodju vrucine) a onda opet....Imam doduse jednu mladu zenku hajkoma kopju sam ostavio za priplod (sada ima 4 i po' meseca), pa se oko nje dvoumim da mi ne zamatori do septembra...A opet ako je sada pustim ne znam kud cu vise da ih odvojim.:haha:
 
Ja imam komsiluk koji za sada srecom cuti...Nabio sam u dve prostorije 60-tak tovnjaka i mogu vam reci da nije nimalo prijatno (sto se tice mirisa)...Srecom u narednih 10-15 dana bih trebalo da smaknem bar pola od njih pa ce se valda manje i osecati.Sto se tice zenki vise necu pustati da se pare do septembra (dok ne prodju vrucine) a onda opet....Imam doduse jednu mladu zenku hajkoma kopju sam ostavio za priplod (sada ima 4 i po' meseca), pa se oko nje dvoumim da mi ne zamatori do septembra...A opet ako je sada pustim ne znam kud cu vise da ih odvojim.:haha:

Činimi se da je jedina razlika između 60 i jednog u količini klikera,arima i miomirisi su isti.
 
Pada i u Rumi, isto kao i u BG-u. Inače se flaše ne prave od PVC-a (polivinil hlorid), već od PET-a (polietilentereftalat).
 
Nazad
Vrh