Šta ste radili danas?Sedmi deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh ne da mi je danas lepo poceo dan :udri: Zove me jutros otac, kaze nije dobro da dodjem do njega boli ga desna strana stomaka,desna noga utrnula, iskocilo nesto sa strane... da zovemo hitnu, inace nece biti dobro... odemo do lekara...pregledaju i daju uput u bolnicu u Vrbas... ajd za Vrbas... u Vinograde... tamo ponovo pregled... stiskaju... boli... ali nekako otok opada... :sreca: nije slepo crevo... analize krvi i urina sve Ok k'o u mladica... nema operacije... prekid terapije koju je do sada koristio (antibiotici) kao unistili crevnu floru... treba da pije jogurt sa probiotičkom kulturom........ dodjem kući...ispričam mami sta je bilo... na to ona odmah da dijagnozu... otac kanda ima bruh ali se pojavljuje povremeno i to se krije... panika bez veze :udri: na kraju se otok povukao i sada je sve OK

a danas Božić :udri: :udri: al' mi se posrećilo baš :nono: :udri:
 
Danas extra dan za odmaranje,,,tako da se nista ne radi...mozda ce se uciti malo Agrohemija.. :haha: :cao:
 
SrdjanM. je napisao(la):
Danas extra dan za odmaranje,,,tako da se nista ne radi...mozda ce se uciti malo Agrohemija.. :haha: :cao:
Secam se tog predmeta iz srednje skole :haha:
Ja danas bio kod prijatelja malo na svinjokolj ::000:: ::vino:: ::prica:: ,a sad malo forum pa u stalu.....a kisa pada li pada.... :kisa: :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh