Šta ste radili danas?Sedmi deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Matić

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
43.163
Lokacija
Sremski Mihaljevci
Dakle nastavljamo dalje.Ustao sam pre oko sat vremena,još uvek nisam ništa radio ali polako do kraja dana ima svašta da se uradi.
 
Falim te Bože, i ja jednom na forumu od ranog jutra. Čekam ekipu da dođe po mene pa idem raditi, pijem kafu i kucam, uhvatio me san u 8:50 ali sam izdržao do 9! :haha:
 
joj , bijesan sam ovih dva dana , nema šta se nije desilo

a najbolje od svega neki peder sa kamionom natovario neki silos i nekim slučajom mi prekinuo kabal od telefona (interneta)
i ja ga savatam i on me još pravi budalom kako nije on nego je kabal bio prekinut prije nego što je on naišao :zli: joj ja popizdio umalo da ga zgazim i onako ljut izvadim telefon slikam mu tablice,natpis na vratima i teret koji je vozio i kažem ''ok jarane što se mene tiče ti nemoraš ovo popravljati samo sada nemoraš meni objašnjavat' kako nisi ti ''
jaoooooooooooo kako se odma priča promijenila :cool:
 
savoris je napisao(la):
joj , bijesan sam ovih dva dana , nema šta se nije desilo

a najbolje od svega neki peder sa kamionom natovario neki silos i nekim slučajom mi prekinuo kabal od telefona (interneta)
i ja ga savatam i on me još pravi budalom kako nije on nego je kabal bio prekinut prije nego što je on naišao :zli: joj ja popizdio umalo da ga zgazim i onako ljut izvadim telefon slikam mu tablice,natpis na vratima i teret koji je vozio i kažem ''ok jarane što se mene tiče ti nemoraš ovo popravljati samo sada nemoraš meni objašnjavat' kako nisi ti ''
jaoooooooooooo kako se odma priča promijenila :cool:
Svaka čast Savo,dobro si u ljutini uspeo da se setiš da slikaš ::svaka cast:: ::svaka cast:: :haha:
 
Tamo ovamo....poslao one papire za Sabac,svratio do zadruge,parkirali elevator da sutra istovarimo 2 prikolice kukur.za zakup :udri: :udri:(tudje dvoriste,kotarka,otvaraj crep :zli: :zli: :udri:),oprao presu i parkirao je u"zimovnik",sad muza i tako.... :ppozdrav:
 
Hteo da promenim filtere na 577 pa mi neki magarac ( moj najbolji drug) sjebe slavinu na rezervoaru....Namontiram na 558 plastični ventilator i da ne poverujemte bili su izdrkani ležajevi na pumpi za vodu i čim sam upalio taktor tako se slomio ventilator,tako da sam u 17 h podigao ruke od svega.Sipam drugu i sebi rakiju spustim flasu malo jače i ona pukne i raseče mi ruku..... :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Bio do grada,otac platio seme tritikala,psenice i vestak kupio naftu i posle toga usluzno branje ! izgubio sam jedan noz na tarupu i sada mi vibrira ceo kombajn zbog tog jednog noza sto ispao!
 
kombajner je napisao(la):
Bio do grada,otac platio seme tritikala,psenice i vestak kupio naftu i posle toga usluzno branje ! izgubio sam jedan noz na tarupu i sada mi vibrira ceo kombajn zbog tog jednog noza sto ispao!
Pod hitno stavi taj noz, jer je sad tarup dinamicki neuravnotezen.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh