Case

ja nemam taj snimak posalji mi na mail imam samo 95-icu,dobro ste uocili ali nije lako vuci 20 brazda na 30 cm,
 
trajanje je preko 11min ako nekog zanima mogu dati cd znači traktor ore hektar za 4 minuta
 
Ja navijam za CASE ::svaka cast::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235249655[/time]_________________________________________________
I OPET
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235250614[/time]_________________________________________________
To je kabina :D
 
vi'te ove hot slike,nemoj posle neko da je davio pitona jer imaju uznemiravajuci sadrzaj naspram nasih imt traktora...

27gt2.jpg

38bh6.jpg

jj.jpg

a1.jpg
 
zzivica je napisao(la):
bolji je case od john,vidi zasto ima bolje gume,dve poteznice koje vrede 1000 eura jer kad kupis jd dobijes samo toplin ostalo sve treba da doplatis pa ti oderu kozu sa ledja,jd ima dimenzije guma kao imt 577,sto mi se nije svidjalo ali case ima vece pneumatike sto je bolje,bolja je zavrsna obrada jer negovorim vam zabadava jer pre case sam kupio jd 95.nije los traktor ali sve njegove mane je popravio case 95,zato kazem nema boljeg traktora od case jer za te pare nemozes nijedan traktor da kupis kao sto je on kompletiran.dimenzije guma,zavrsna obrada i prateca oprema je pola traktora a to nema nijedan traktor u klasi kao sto ima case 95.jer vam kazem kupim ja prvo jd 95 da ga preuzmem za 6 meseci,posle tri meseca razgodim i kupim case jer vise dobijem za ulozeni novac i bolji traktor po blatu da ga vozim od jd,cini mi se da je i u ostalim klasama bolji case od jd.

jedno pitanje, koji je model jd-a bio u pitanju?
 
Koliko vazduha treba da bi se naduvala jedna guma na onoj trćoj fotki !
 
pa svaki koji nema neku dodatnu opremu nema nista slican je imt-u.npr. 5725,ima losu zavrsnu obradu u kabini,nema poteznice ni kompresor kad bi ga ti kupio on je odlican samo sto bi morao da doplatis za njega kako su mi oni trazili kad sam sklapao ugovor da doplatim jos 3000 eura za kompresor i poteznicu i jos neke sitnice,pa pravi prevaranti.kad sam otisao da pogledam case jx 95 bez mnogo razmisljanja sam se predomislio jer su mu sve odradili za nijansu bolje nego jd.ali u jajetu se netrazi dlaka.
_________________________________________________Post je spojen: [time]Thu Mar 5 20:42:46 2009[/time]_________________________________________________
vidi kolki je protok
a1.jpg
 
zzivica dakle jd5725 je bio u pitanju, ( sa takvim serijama mi je JD pao u očima )
moram priznati da stvarno nigdje nisam naišao na toliko osoba koji "mrze" JD kao ovdje na forumu
wht.gif

a sto se tice opreme, na svakome traktoru mozes birati sto zelis, i kako zelis, sve ovisi o tvojim mogucnostima, tj. €
 
pa sve zavisi od onih sto proizvode traktor,jer kao sto je jd 5725 mi netreba jer sam vec rekao a 5525 je skup i nizak i stisnut,pa nezavisi od mojih para vec do robe kojami se svidi.
 
Nazad
Vrh