Case

Ne znam odakle nekima zaključak da je Manjević loš čovek?Dok nekoga ne upoznate ne možete o njemu ništa pisati.

Pa misle da hocu da uvalim neke masine. Kao neki preprodavci.
I da prodajem zato sto ne valja.
A ti koji znas kako odrzavam kombajne, traktore i ostale masine, naravno da ne mislis tako.
A koju god masinu da sam prodao, nista nije skrivano. Niti lickano.
 
Не разумем зашто не рећи колико пара,ако неко постави оглас стави цену за ту машину у чему је разлика да се каже за колико је та машина продата?Не мора нико да коментарише око цене до је ствар купца продавца,али и ми остали да имамо неки увид у цене по огласима колико су реалне или не....
 
Ja necu da kazem cenu zbog kolege Diklofena. Ako on hove da je napise, neka napise. Da nisam prodao nekom sa foruma, napisao bi.
 
Не разумем зашто не рећи колико пара,ако неко постави оглас стави цену за ту машину у чему је разлика да се каже за колико је та машина продата?Не мора нико да коментарише око цене до је ствар купца продавца,али и ми остали да имамо неки увид у цене по огласима колико су реалне или не....

Зато што није моје да кажем цену по којој је наш друг Диклофен купио од нашег друга Мањевића трактор. Ако он буде хтео да нам каже, казаће нам, тј. Вама....
 
Znaš ono ,pitam kolika ti plata neće da kaže ko da ću mu je uzeti,a jedan matori tu iz sela poreklo varešanim(Bosnian pipula)ćale mu bio diša u tom rudarskom mestu i livnica je bila,e njega su učili roditelji da je neprijatno pitati kolika ti plata.oko 6 banki ima nešto mlađi.
 
Koliko para bre?
Cena 12500evra.Sto bi krio.Prevoz do mene 330evra.Danas odradjeni semerinzi prednjeg tocka 6000+3000di,filter goriva 500din,separator 1100din,fiiltet ulja 1150din,ulje motorno oko 7000din....zaptivac AC pumpe.
Ostalo sutra napuniti jedno i promenuti ulje u drugom prednjem kucistu,montirati retrovizore,dopuniti klimu,filtet kabine izduvati,i zameniti bravu paljenja 6000din koja je danas stigla...i onda pranje i glancanje pa slikanje za forum.
 
Kad budem kupovao neki polovni traktor obavezno ću povesti sa sobom Manjevića. Kad budem prodavao, opet njega.Tu nema greške.
 
Nazad
Vrh