Case

Ljudi kako da nadjem broj farbe za pumu 155, 2012 godiste? Cini mi se da postoje nijanse u boji izmedju starijih i novijih, u saobracajnoj ne pise pise 3mcrvena...
 
Nije valjda da ces da ga ofarbas?Moj je jedan deo sav izbledeo jer sam isao sa nekom jakim samponom ali idem sada sa kremom neku i sve skida.Msm da mogu ja da proverim za farbu,imam ja neki sajt za sve delove i nalepnice i sve oko case,nhi steyer traktora,kombajna i prikljucnih masina
 
Nije valjda da ces da ga ofarbas?Moj je jedan deo sav izbledeo jer sam isao sa nekom jakim samponom ali idem sada sa kremom neku i sve skida.Msm da mogu ja da proverim za farbu,imam ja neki sajt za sve delove i nalepnice i sve oko case,nhi steyer traktora,kombajna i prikljucnih masina
I ja za malo da uzmem neki sampon taj za bezkontaktno, ali mi je drugar koji je limar rekao ni slucajno pa sam batalio tu radnju... koju kremu koristis za pranje? Hocu krov samo da mu ofarbam, izbledeo je... pa me nervira :osmeh: aj ako mozes proveri ili posalji sajt, ja sam nasao na nekom sajtu, ali ne pise koja je nijansa ima dve...
 
Evo kod nas kako je izbledala farba zbog nekih tecnosta sa kojim peremo masine i dezinfikujemo objekte za tov.
e1c944eea5b489ffd10d9e93f0330907.jpg
cb685d451bbb4682e2331e905dc2f6d3.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jesam, sad cu da vam pokazem razliku.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Макса којом си то пастом радио?
Nesto smo probali sa polir pastom trljali smo na istom mestu 3x ali slab efekat.Ujak se razume oko farbe i poliranja i on mi je dao neku tecnost koju je on sam napravio tako da je uzeo te supstance i jednu polir pastu pa izmesao pa smo isli sa tim i odradio je posao.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nesto smo probali sa polir pastom trljali smo na istom mestu 3x ali slab efekat.Ujak se razume oko farbe i poliranja i on mi je dao neku tecnost koju je on sam napravio tako da je uzeo te supstance i jednu polir pastu pa izmesao pa smo isli sa tim i odradio je posao.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Uzmi pastu 3M zeleni cep i ima da se sija kao da je juce izasao iz fabrike
 
Ја сам радио са воском неким јефтиним к2 ултра вах и било је ефекта баш видљивог само што кратко потраје
 
Šta u stvari znači ova lampica na maksumu i kada treba da svijeli ? Kod mene je nešto prepravljano i nisam ništa dirao , sve radi osim što ako se reverzer mijenja bez kvačila trzne a ako se pedala stisne samo malo , recimo 1 cm sve ide glatko .

20190504_165319_zpsyzq0g70v.jpg
 
Kad oću u rikverc u 4. brzini blinka trougao i neće naravno . Ovo mi nekad sija i u vožnji a sve normalno . Tu je nešto premošteno samo neznam baš . Kad samo malo stisnem pedalu to se ugasi i onda normalno ide naprijed nazad a ako ne diram kvačilo onda mi trzne.
 
Nazad
Vrh