Case

Tomo možda i ima ali ja ne znam gde... Uglavnom to budu gumice fi 25.4mm ali najbolje je da rastaviš pa javiš koje su dimenzije. Sigurno od nečega štima. Primer od Tama 110 smo ubacivali gumice u Imt-a kao i od moskviča od kvačilo cilindra....
Danas narucio set za reparaciju cilindra u Pan Motor. Imaju na stanju ali dok prodju uplate malo cu sacekati, no ne zuri mi se jer svakako nisam kuci. Proizvodjac Bepco a oznaka 25/411-12. Izgleda da je mera koju ste napisali. Cena seta oko 20e sa PDV. Mozda se i moglo naci od nekog drugog vozila, ali ko ce ga znati.
 
Imam pitanje da li neko zna koji mu je k... Case jx 95 osetim da nema pun gas sreca dodjem kuci odvrnem holender kod prvog filtera ocistim obicno tu zagusi zavrnem nazad dopunim rezervar gorivom malo izluftiram traktor upali lepo radi posle 10 sekundi krene da preliva gorivo na cepu od rezervara
 
kvar otklonjen skinuli smo prvi filter do rezervara komplet sa nosacem i ubacili casicu sa sitom ko na autu ,tu je vukao vazduh i duvao u rezervar i podizao nivo goriva
 
Kolega se ponovio pa otišli malo da ga probamo u oranju, 3x40 zahvat ne oseti, sve ukupno sam oduševljen.

1zceqsh.jpg


jkc900.jpg
 
Трактор је одличан,али фирма која га продаје и сви у њој су дно,кад су продавали било је одлично,реко би човек ови би душу дали за купца,а кад је било потребно да се нешто пита,да објасне,онда оладише као ништа,као сад немамо времена,сајам ово оно,па једва похватати.Клошари.
 
Cena mu je oko 53-55hiljada kako koga zavrnu.Ali pogledaj Nju Holand isti traktor samo druga boja za 48.000
 
Tad su imali akciju neku dobio sam i ja tu ponudu.Ovih dana treba da stigne Optum 270 kod nas u kraju.
 
Ја сам данаске возио максума 140, од једног пријатеља из ердевика...ганц нов са печурка кабином, фул повершифт мењач, није нажалост ЦВХ, ал нема везе....68000 плаћен....дал је много или не, не знам, ал да је добар јесте...једина замерка 4 цилиндра мотор за ту снагу...ал ајд....
 
Nazad
Vrh