Case

Slucajno su se namestili rame uz rame u prevozu pšenice:
91dfae4c1a775d01548fe7e615df7556.jpg
 
Код на су село стигао један МХ150...нисам га фоткао, јер нисам био понео телефон, при обиласку култура...сутра или прекосутра ће бити слика у раду...протерао сам га био да видим како ради ревезрез, повершифт...одличан је за транспорт јер иде на 1500 обртаја 45км/ч.....
 
Код на су село стигао један МХ150...нисам га фоткао, јер нисам био понео телефон, при обиласку култура...сутра или прекосутра ће бити слика у раду...протерао сам га био да видим како ради ревезрез, повершифт...одличан је за транспорт јер иде на 1500 обртаја 45км/ч.....
Nista dok neuspes na 980 rpm voziti 34 :)
262e969162fb06597d6fdbe12148b2ea.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Пробаћу га сутра, када одем до села...сутра ћу радити са њим, да видимо јел вреди дате паре...упрегнућемо га са петобразним плугом обртачем развученим на 45цм...
 
Slabo je to. Bolje 240ks. Mada maxxum 110 sa mehanickim ubrizgavanjem mi je realnost al' za 10g ako do tada ne odem iz drzave:riba:
 
Imam problem na Case-u 844xl. Leva kocnica mi slabo koci, tj. koci ali na druk. Desna cim stisnem pedalu kuje. Isto kada su pedale spojene da bi uhvatio moram da stisnem pedalu nekoliko puta. Sta moze biti? Ulja ima i nigde ga ne gubi :sta:. I koje ulje ide u kocnice i menjac osim originalnog Case ulja?
 
Nazad
Vrh