Case

U HR kod ZG imam krajnik 420kn i spona 300kn , što dodje ukupno oko 94e plus poštarina do najbližeg mjesta preko grane što je meni 20ak min . Firma je neka Poljska .
Možda se provozam do ZG što mi je sat i po , kupim germinatorskih opruga za Rau , tamo su povoljne i uzmem obrazac za povrat pdva koji je u HR 25 % . Nego mi i to skupo . :osmeh:
Jel kod Miljenka ?
 
Jedan covek iz mog kraja je uzeo e sad dal ga doterao ili je na putu ne znam,cena sve zavisi kako kog zavrnu.

Ima cene od 55.000e+pdv, a ako te znaju ili si uzeo jos od njih mozes se cenkati na 52.000 a mozda i na 50.000 sve zavisi sta hoces od opreme,ako zahtevas nesto onda ispod 55.000min +pdv nema sanse da ga uzmes.

Da nije mozda traktor na putu za Kustilj?
 
Ove stvari mene nerviraju strasno. Ako je cena 50.000e, onda je 50.000e i za Miku, Ziku i Peru. A ne sa tobom sam dobar tebi cu 48, a ovaj mi se ne svidja njemu cu 55.
 
Ta trgovina velikih korporacija i lanaca nas je i dovela da budemo najskuplji u Evropi,ranije je bilo marza 10% i amin,nisi ni smeo da pomislis 11%,,gde je bio rabat nisi smeo da stavljas marzu,sad inspektori ni nesmeju da kontrolisu velike.
 
I vrsidba je transparentna cena. Samo je ovde lov u mutnom. :osmeh:

Znas sta druze, vrsidba ti nije ista da li imas 1KJ ili 100KJ, na veliko ti druga cena, tako i ovde kod njih ako si uzimao jos neku masinu a nije ti ova prva imas drugu cenu ili ti daju istu cenu ali ti dodaju jos neku opremu ili neku navigaciju.

- - - - - - - - - -

I sta kaze za cenu....ako se sme znati:sta:


E pa za cenu nisam ga pitao koliko ga izasao,ali znam cene koje idu jer su bili iz titana kod mene,e sad sve zavisi sta hoces od 50.000 pa do 55.000e +pdv mozda i jace.

Samo mi rekao da je sedeo u LUXXUMA 125 i da je pravi spejt-satl, a cena mu je 60.000e+pdv.
 
U Agropanonci ja ne znam da je neko skinuo cenu koje se ovde frljaju tipa 1000e. A znam ljude koji imaju po 5+ Belarusa. Zar nije najveci Luxxum 120?
 
Pre neki dan sedeo u farmalu 115C koji kosta 46k+pdv . Stvarno sam vise ocekivao sto se tice zavrsne obrade od traktora za te pare. Plastika kao i u mom Jx110. Slazem se da menjac, spoljni klipovi,vazdusno sediste, displej, sve to poskupljuje taj traktor u odnosu na moj koji kosta 34k+pdv ali da bas toliko je i bolji ne znam.

Nada poslednja umire.
 
Galicije , koja je boja mog "baksuza" ? Mislim kad kupujem boju koji broj da im kažem ? Jel "B17566" , jel taj broj znači ovim u farbari ?

Znam da je otprilike ovako nekako :

fr555201-burning-desire-woman-devil-halloween-costumes.jpg
 
ово ти је нијасна црне б90866
а ово је нијанса алуминијум на фелнама 996356n

- - - - - - - - - -

Ја да мог сређујем офарбао би ка у црну, као она серија 50000ти максум....много добро изгледа са том бојом....
Case-IH-5150-Maxxum-%283%29-BorderMaker.jpg


Само би му ја офарбао ове решетке у сиву, као фелне што су да буде бољи контраст...
 
Nazad
Vrh