Case

Cekaj kolega tvoj je skoro nov, kakvi kvarovi ?

Nisam imao kvarova odnosno zamene delova samo servis filteri i ulje, dva puta mi je stao ugasio se zapusio se dovod goriva, odvrnuo holender iznad prvog filtera i odgusio ali neprijatno odma mislim koliko ce da kosta, razbio sam bocu za tečnost od brisača 80 eura skupo u pm. Traktor je skroz mehanika bez komplikovane elektronike pazim ga dobro red bi bio da me sluzi bar 5000 sati bez nekog velikog kvara
 
Ne znam da se iko zalio na te stare JX95 i da su bili u servisu, pa mi zato nejasno odakle kvarovi. :osmeh:
Ne kvare se nešto previše ali desi se.... Motor progutao ventil,lamela,semering radilice par puta,nešto oko hidraulike (ako se dobro sećam) pojeo prednje gume za tili čas.... Ali uglavnom vrlo zahvalna makina.
Marko posuda za tečnost od Zastave,Opela ma od bilo kog auta legne ko kec na 10-ku a pri tom košta znaaaačajno manje.
 
Da onda preformulisem pitanje, jel' ko skoro uzeo maxuma 125, na koliko peneza se moze nagoditi u nekoj normalnoj verziji kao sto je predstavljen na sajtu titana?
 
Da onda preformulisem pitanje, jel' ko skoro uzeo maxuma 125, na koliko peneza se moze nagoditi u nekoj normalnoj verziji kao sto je predstavljen na sajtu titana?

Jedan covek iz mog kraja je uzeo e sad dal ga doterao ili je na putu ne znam,cena sve zavisi kako kog zavrnu.

Ima cene od 55.000e+pdv, a ako te znaju ili si uzeo jos od njih mozes se cenkati na 52.000 a mozda i na 50.000 sve zavisi sta hoces od opreme,ako zahtevas nesto onda ispod 55.000min +pdv nema sanse da ga uzmes.
 
Ja mislim da ispod 52000+ pdv nema šanse , i to je donji limit za stare kupce ili ako uzimaš još nešto, do nove godine je bio 47500 !

- - - - - - - - - -

Drugar uzeo predračun i konkurisao za Case Maxuma 115 tier 4 62500 + pdv da konkuriše preko Iparda
 
Ako je bas resio da ide sutra, neka to bude posle 12-13h, ostalim danima moze bilo kad u toku radnog vremena. Da ne objasnjavam kako i zasto.
 
Ja sam tu samo moralna logistika, a bili smo inace.Data je ponuda od strane prodavca, pa ce se vidjeti........
 
Енглеска је најјефтинија што се тиче делова, комплет по страни те кошта око 100 евра...само не знам дал шаљу за Босну, за Србију знам да не шаљу јер сам их био контактирао, Хрватска да, рповерено...

- - - - - - - - - -

Ови енглези посташе фини од ове 2018. године, па су уврстили на своју листу и Србију за слање, једино што кошта 50 јевропејаца плус наравно ПДВ, шта би ми без њега, јел тако другови и другарице ратари:osmeh:
 
U HR kod ZG imam krajnik 420kn i spona 300kn , što dodje ukupno oko 94e plus poštarina do najbližeg mjesta preko grane što je meni 20ak min . Firma je neka Poljska .
Možda se provozam do ZG što mi je sat i po , kupim germinatorskih opruga za Rau , tamo su povoljne i uzmem obrazac za povrat pdva koji je u HR 25 % . Nego mi i to skupo . :osmeh:
 
Ma vjerovatno ću ovo poručiti . Nego obična krajnica , hmm . Fabrička cijena nebi trebala biti toliko ali nije velika zastupljenost pa zato . Za Rusa je vjerovatno krajnica mnogo jeftinija .
 
Nazad
Vrh