Case

ово је тест за тог jx95 који нема више од тих 93кс колко на плочици пише, а тест лепо каже колика му је макс снага на кардану и она износи 83,8кс.
 
Tako je bojceticu!
I jedan i drugi motor imam na traktorima.
Farmall sa 4,5 litre, a Maxxum 6,7.
Maxxuma mi je na jednom komadu u teškoj zemlji rotodrljača stepla sa 2000 na 1500, trunke dima nije bilo, ali ne odustaje prošao je taj teški dio i vratio okretaje bez dima.
 
Za green traktor ne znam koncepciju motora. Za Fiat mislim da poslednji deo sto ce crci na tom traktoru je motor.
 
Motori 4.5l i 6.7l ne dime ni kada im je najteze, ali obrtaji im padaju kada opterecenje prevazilazi snagu koju imaju.


Točno tako. 4,5 l motor nema kapi dima, al nema ni srce. Kad mu je majstor malo "dirnio" pumpu na licu mjesta onda je postao malo življi na gasu i malčice baci dim kad se ubrzava, al jako malo dima. No to svejedno nije to, on je i dalje trom i uvijek "ima vremena". Sve ovo važi za vuču priključaka, dok je na kardanu svoj na svome. Tu zaista ima snage i teže mu padaju okretaji motora. Radio sam sa RD 3 m koja je predviđena za traktore do 180 ks (oko 1500 kg) i to bez problema. Dok je motor od 3,9 l (92 ks) živa vatra na gasu! On baci dim i ide ko mećava. Vrlo rado se vrti i odlično prima gas. Sa tim motorom smo bez brige vukli terete koje i malo jači motori imaju šta vući. Kod nad je okrenio 10000 rh bez otvaranja. Za taj motor dajem ocjenu 5.
 
16215947_1402150763148894_203205640_n.jpg

Ljudi kakva su iskustva sa ovom serijom kejsa 90 konja je?
 
Колега Steco има једног тактов, па му пошаљи ПП, он ће ти одговорити на твоја питања....а мислим да је и писао нешто о тој серији на 187/186 страни ако се не варам....
 
Jeli ovo kod Ace,svratili smo sada 3 ali nisam video ovoga inače bi pogledao.Imao je jednog Mc 105 kao moj samo Englez orginal nije loše izgledao.
 
Bogami, lepo izgleda, a ni sa gumam nije los?
Koje je godiste? Ima li mozda klimu? Koja je cena?
 
Godiste 97 a dal ima klimu ne znam,ima gore u kabini hladjenje,grejanje trazi 13 hiljada traktor je kaze od pre 15 dana kod njega.Vozio sam ga danas malo po hangaru oseca se snaga a sad kakav je ajd znaj.
 
Dobar je on ali malo previše traži po meni idu oko 10000 , sad ako je baš super vrijedi.
Ima on snage vozio se u njemu u brda dvoredni tornado 80 ne osjeti neznam jel imam koju sliku od takvog.
Fiat motor nije neki potrošač, meni se jako sviđa da imam para kupio bi takvog .
 
Dobar je on ali malo previše traži po meni idu oko 10000 , sad ako je baš super vrijedi.
Ima on snage vozio se u njemu u brda dvoredni tornado 80 ne osjeti neznam jel imam koju sliku od takvog.
Fiat motor nije neki potrošač, meni se jako sviđa da imam para kupio bi takvog .

Takav traktor za 10.000e da je u dobrom stanju se tesko koze kupitiima za 11.000e ali nije sa XL kabinom.
 
Takav traktor za 10.000e da je u dobrom stanju se tesko koze kupitiima za 11.000e ali nije sa XL kabinom.

Ima kod nas xl 10000e
Al nezz ljepša mi ona s gore slike ima veća stakla.
Sve su to većinom stari strojevi upali malo youtube.
Pa kad vidiš što im rade nikad neznaš što ćeš kupiti.
 
Nazad
Vrh