Case

@Boban71
Nisam se ponovio. Traktor nije moj, vec od prijatelja kod koga radim u sezoni.

p.s. A ja se noviti necu skoro na cenu kukuruza od 15din :haha:
 
I jos da napomenem,tokom oranja mi se pogubili sarafi sa zadnjeg desnog tocka i primetio sam kad su ostala jedva dva sarafa,skoro je spao tocak u brazdi,grejanje nije bio problem slavina nego su creva obrnuto spojili sto idu do kabine,a lepo sam reko kad su bili da provere ali ne to je nemoguce,a ja kad sam preokrenuo creva sve funkcionise. I jos su mi poklopac za osigurace sto idu ispod haube negde izgubili. Sad mislim da sam sve probleme napisao... Uglavnom traktor je odnesen kod njih bez ikakvih mana sem menjaca a vratio se sa deset drugih problema...
 
Mogle su se rupe na felni pojesti i brezoni,sto bi dodatno napravilo problem + jos je mogao,ne daj boze da spadne sa tocka.
 
Rupe su u redu,mogao je da spadne,da sam napravio jos jedan krug spao bi,eto toliko je jos navoja ostalo. A da je spao ko zna sta bi sve polomio i iskrivio. Ali to njima nista ne znaci,samo su pitali da li smo mi skidali tocak kad smo rekli da nismo onda kao nista sve u redu,zategnite... ne znam kakvi su to ljudi
 
Zalosno je sto je tako ali drugacije ne funkcionise u drzavi Srbiji. Cim neki friski 'majstor' ispece malo zanata, ili prelazi u bolje placenu firmu ili otvara privatno pa radi jer to sto zaradi za mesec u firmi, kod kuce uzme za 3-5 dana. Isto tako, u takvim firmama svi majstori rade sve pa se cesto javljaju greske koje niko nece da prizna a jako skupo kostaju..
 
Montiraosam analoggni merac temperature jer digitalni na tabli nesto nije bas pokazivao tacno.Radna temp ide mi do 93 -95.Jel to mnogo?
 
Radna temperatura svakako treba da je tu oko 90, ali sad bas dali 87, ili 93 to bi trebalo da nadjes tacan podatak. Najbolje bi bilo da namestis fabricki. Ako brlja pogledaj masu jer ona ako je slaba ume da pravi problem. Sličan problem je bio na jednomJD-u.
 
Paore fabricki ni za k nije i pokazuje ti neke kockice. Sad ja treba da gatam kolko mi svaka kockica pokazuje stepeni.

Na mom traktoru temperatura ide od 80-90 stepeni i sve zavisi sta vucecza sobom. Jzce he ceo dan bila tu oko 80 i koji stepen. Kada ide tabjiraca za njim onda ona ide do 90 stepeni i to upravo na tom termometru koji sam ugradio kao i patroldzija..
 
Nazad
Vrh