Case

Знам колко је то када те одеру, тј. када ти пошаљу предрачун, од цирка 2400 евра, можда и више, не могу да се сетим тачно, а реч је о паркирној кочници. Делови за исту коштају ( комплет) ту негде око 650 евра, можда и мање ОРИГИНАЛ КЕЈС...

Јел нормално да руке коштају за два дана посла 1800 евра, плус морам да им отерам трактор на ноге...

и да да додам да благе везе немају око ових старијих трактора КЕЈС, а њихов су овлаштени сервис. ОК, свако би волео да тера ново, али нисмо сви у могућности да себи то задовљство и приуштимо.
 
@galicije
Kod tebe ce da se nauce za modele iz 51xx serije i onda posle toga ce spustiti cenu rada za svaki sledeci:osmeh:
 
Zna i Soraja šta je do j..ja :osmeh:
110592511628575017371130.jpg


- - - - - - - - - -

603104162857463737116867.jpg
 
NA
To je slikano u Sakule,ima i snimak reklame mislim da je liramix u pitanju! ne znam samo da li se uz svaki Case dobije neka Soraja ili samo uz odredjene modele nisam pitao ove iz Titana!?
 
Значи то је твој интернационал, лепо си га утегао:osmeh:....а што се тиче те влаге, могу ти колега препоручити пар решења, која ми у грађевини примењујемо, нису скупа, а раде посао...
 
Nazad
Vrh