Case

Ал он није ол ераунд трактор...

Причао сам са пар људи из енглеске управо о нашим максумима....само речи хвале имају за њих...све послове су радили са њима...од лаких до тешких....један је чак рекао да му је то био најбољи трактор у класи за све послове јер је био поприлично компактан за снагу и класу....
na kojem jeziku si pricao sa njima,translate se neracuna? :ppozdrav:
 
Данаске му мењали леву спону...е јесмо се напатили да изврнемо зглоб из хидро цилиндра...
2vi2wq1.jpg


после пар сати посао обављен и нова споница је намештена успешно...

2cgfqwz.jpg
 
Нова ти је 180 европејаца+ПДВ плус онај зглоб/кугла још додатних 100+ПДВ...половна је у питању, плаћена је 70 европејаца у немачкој (комплет спона+зглоб)...

Ja to kupio zimus , komplet i krajnica i spona ispod 100e , ne sjećam se tačno još -25% Hrvatskog pdva . Poljska neka firma. Kad se odvrće ako se sjećam dobro najlakše je držati na drugoj strani , npr ako odvrćem lijevu držati ključem desnu sponu.
 
Ово су цене момо код нас у Србији и оригинал кејс споне су. Да користе се два кључа 51мм, само ако запекне једна онда се уораво она друга одврће, зато смо ми приликом скидања наше запиковали десну страну и после финог мучења лева кугла је попустила...
 
Gde mogu da kupim amortizere zadnjih stakla za CASE PUMU?Zvao sam u Titan ali treba da sacekam 7 dana najmanje
 
Nazad
Vrh