Case

Dlaku za dlaku jbg. tvoj je oldtimer to je skuplje...:ppozdrav:
 
Vidi se na trecoj i petoj slici sto je postavio NA.A cesto isto to vidjam na clipovima po yuo tubu.

Vidi, zbilja, ima branik naprijed. Zanimljivo. Znam da je npr kaznjivo ako imas prednji hidraulik i nista ne nosis na njemu da ostane otklopljen u voznji kao i auto kuka sto mora biti EURO izvedbe koja se brzo moze skinuti ako ne vuces prikolicu autom.

Koliko znam da nije nikakva obaveza, moguce da za ove nove, brze, traktore to mora biti...





Po pitanju kupovine case traktora, tu se mora potrefiti puno faktora. 549 kao moj je na cjeni i to treba iskoristiti dok jos ima kupaca za takav traktor. Moram se raspitat za c seriju farmala 50ks bas me zanima cjena kod nas...
 
Kad reče 558 , večeras sam se slatko nasmijao malom što radi kod mene ponekad . Navodnjavali neki kukuruz predveče , više bilo kao proba , i pošto tu nemam struju , stavio na 558 "moravu" , a u stvari komšije su pored zasadili par ha lješnika pa skoro bušili bunar pa me zamolili da pročistim . Uglavnom večeras riješim da ga ostavim tamo kad je već pumpa spojena pa da sutra vidim dal da donesem neki top ili slično .
Mali kaže :"Nećeš valjda da ga ostaviš ovde?"
Reko : "Što"?
Kaže : "Ukrašće ga neko ". :haha:
 
U jbt , to sam zaboravio . Ima bar desetak litara , a još mu kulturno prosječena hauba jer nemože inače da se sipa iz kante u njega . Nisu inženjeri predvidjeli , al ja to ne **greška , brusilica i izrežem kocku odma.
 
Ovaj ti je za klasu iznad tog A serije i kostao je na akciji 18900e + PDV.
Nort koliko je sad taj.55c ,mene je sin zvao sa sajma dal da ga uzme ili neuzme,nazvo je onda naseg forumasa on kaze da nezna te manje serije,da je on potvrdio da je ok vec bi bio u dvoristu,nisam bio znao da ti radis tamo,e sad lupila ova susa .Videcu bilans za mesec dva.
 
Gledam po internetu i pronalazim C modele case traktora samo s hidro pogonom, valjda neka drugacija serija za 'mericko trziste...

Ako moze koja slike iz kabine "naseg" farmala C bio bih zahvalan.
 
Konačno videti barem neke slike iz kabine. Nisam stigao na sajmu sve da pogledam. Na sajtovima su svi prodavci mehanizacije škrti na slikama, da je to neverovatno. A kada dodješ kod njih mašine zaključane kao stoka u oboru da opet nemožeš pogledati.
 
i to je previse,nema vazduh,nema pomocno sedalo,poskidali prednje blatobrane,nema prednje tegove,izvadili iz klime 200 grama freona.........::namigivanje::
 
Moj omiljeni novinar
5f6d190c73d48acc1ebc6222c9c6859c.jpg
a2b7477ec28c414d70df24195971003b.jpg
fb7a088f96122e41c3ea833039523349.jpg
0432424023b222ec1c5cc61f5612c468.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh