Case

qxs5t3.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovaj snimak je za temu nikad ovako.......ako ovo zazivi bogat ce biti jos bogatiji a sve vise siromasnih i gladnih............jedan ce raditi jos hiljade hektara vise a puno malih ce propasti i nestati..................................::lose::::lose::::lose::
 
Ovaj snimak je za temu nikad ovako.......ako ovo zazivi bogat ce biti jos bogatiji a sve vise siromasnih i gladnih............jedan ce raditi jos hiljade hektara vise a puno malih ce propasti i nestati..................................::lose::::lose::::lose::
Ta tehnologija nije novost , ona je prvi put primenjena i probana još pre 10 godina i to sa traktorima FENDT , jedan traktorista u klasičnom traktoru, a ostali ga prate, može više u zavisnosti od veličine parcele i potrebe vlasnika!
A što se tiče propadanja malih , oni propadaju i pod ovom tehnologijom i neće se zaustaviti njihovo propadanje, i bogati su još bogatiji a oni drugi suprotno od toga.......
 
Ta tehnologija nije novost , ona je prvi put primenjena i probana još pre 10 godina i to sa traktorima FENDT , jedan traktorista u klasičnom traktoru, a ostali ga prate, može više u zavisnosti od veličine parcele i potrebe vlasnika!
A što se tiče propadanja malih , oni propadaju i pod ovom tehnologijom i neće se zaustaviti njihovo propadanje, i bogati su još bogatiji a oni drugi suprotno od toga.......

Probana ali nije zazivela,imali su dosta stvari koje nisu mogli da rese..........ovo je dosta bolje...........
 
Ovo me podseća na onaj film, davno sam ga gledao još kao klinac, kad su počeli i automobili i kamioni pa čak i kosačice za travu da idu sami od sebe... Ne mogu da se setim kako se zove jako je davno bilo... :osmeh:
 
Skynet is rising...комцепт ко концепт. Замишљен је како је замошљен, ал има ту ХУ проблема које треба успут решити да би уопште и заживео...неће то скоро...
 
To ce vrlo brzo...vrlo brzo cemo sretati traktore i kombajne velikih gazdi po njivama kako se krecu,i psovati ih majku im njinu mi po vrucini radimo oni sede ispred kompijutera i oru njive
 
Mislim da je vece dostignuce bilo kad su se pojavili traktori na paru vece je otkrice je bilo to nego ovo sad,ovo je samo nadogradnja i nama sad nije neka fascinacija u odnosu na ljude nekad kad su videli da konji ne vuku plug...
 
Nazad
Vrh