Case

Nema veze sto je Maxxum CVX za farme. Iskoristili bi mi njega i van farme za posao :osmeh:
Za Pumu CVX mislim da bi se uplasili cene.
 
da,samo kao opcija je prednje vesanje,sto se tice navigacije mislim da bi mi to bio najmanji problem kad bih imao ovakvu masinu :osmeh:
a sto se tice cene cvx-a ne znam,plasio bih se i da pitam :osmeh:
kod tog multicontrolera mi se najvise svidja sto su sve komande u naslonu desne ruke :cool:
 
Svi se opruzaju, pa reko I ja da se protegnem. Tajfuni gledaju nove makine, a ne ove od 20 godina starosti.
 
Зависи у каквом су стању. Скупљи су ако имају предњу хидраулику, добре гуме, ако су у добром стању, тј. ако су очувани, мада сви они имају 7000+ сати на себи. Колико може да буде очуван трактор са толко сати зависи од домаћина ком је служио и како је одржаван. Французи су најгори од свих што се тиче одржавања. Реална вредност свих тих половних машина, старих око 20+ година је и код нас и на западу претерана.

Отприлике негде око 15000 евра, све преко тога је много....
 
Nema prednju hidrauliku, nikada nije ni imao. 95 godiste 125 ks, gume 50-60%, radnih sati 6700 ceni se 13 500.
 
Није скуп, то вреди погледати. Ако си заинтересован за тај трактор обавезно поведи мајстора са собом, да му измери притисак у хидро пумпи, треба да му је када је угрејан трактор 190+ бара и да види како ради павршифт мењач...
 
Koji je kod tebe model, koliko ks. Vidim da u ovoj seriji variraju ks. Koje plugove nosi, zahvat,,,
 
Нема варирања снаге уопште од серије до серије. Једино су про серије као биле нешто јаче мислим да је разлика била у свега 4-5кс и то је била последња серија 5000 трактора. Они се разликују од наших по вишљој кабини за неких 8-10 цм.
5150 Pro
30dd823ae3ee26163166f88732d58602_0x0.jpg

5150 plus
a35bef4c2588ae42497d3492eaa7a8cb_0x0.jpg

Види се јасна разлика у висинама кабина.....

Мој је 5150 Plus има 92kW или 125кс. Сњим вучем тешку тањирачу Gregoire besson XNRD 666.28, плуг од 4 главе захвата 140цм.
 
Po oglasima serije 5 variraju 123-128 ks, zato sam pitao dali ima. Mislio sam da idu do 150 ks, malo me bunile oznake. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh