Case

Stigla igračkica i u moje malo, brdovito mesto:

19691577_1702352416733019_1554003530_n.jpg
 
Ja sam bas nekidan kod nas pitao za cese farmall 50A kabina s klimom, dva para hidro prikljucnica nazad, prednja vuca, auspuh gore i tegovi. To mu je valjda full oprema. 21200€+pdv (25%). Sjedio sam u njemu, malo je skuceno za mene al moze se raditi bez problema.

Taman bi bila fina zamejna za 549 al po ovoj cjeni cika Bobo ce jos duuuuugo vremena ganjati IMT :(

Ajde vidi molim te zbilja koja je redovna cjena tog traktora jer 20-ak hiljada s utovarivacem je bagetela naspram cjene kod nas...
 
Ja sam bas nekidan kod nas pitao za cese farmall 50A kabina s klimom, dva para hidro prikljucnica nazad, prednja vuca, auspuh gore i tegovi. To mu je valjda full oprema. 21200€+pdv (25%). Sjedio sam u njemu, malo je skuceno za mene al moze se raditi bez problema.

Taman bi bila fina zamejna za 549 al po ovoj cjeni cika Bobo ce jos duuuuugo vremena ganjati IMT :(

Ajde vidi molim te zbilja koja je redovna cjena tog traktora jer 20-ak hiljada s utovarivacem je bagetela naspram cjene kod nas...
Ovaj ti je za klasu iznad tog A serije i kostao je na akciji 18900e + PDV.
 
Ova kabina je PUNO bolja nego na "A" seriji... A serija je po podu suplja kao IMT, kabina malo tjesnija al opet za mene ima knap mjesta.

Kazem, 50A s najvecom opremom koju ima 21200€+PDV sto je po meni za taj traktor jako puno para. Do mene je dosao gles da je 17000+PDV pa se na kraju ispostavilo da je to gol traktor bez prednje vuce a to mi po toj cjeni ne treba.

Da naidje ovakav traktor kao sa slike kod nas po takvoj cjeni, mislim da bih zagrizao i kupio... Mislim...
 
Bobo kupi kod nas, niko ti ne brani. :osmeh:
Sto se tice kabine na nju nije imao zamerku moj mali komsija od preko 2m i preko 150kg, a svakom autu i traktoru nadje zamerku.
 
Nazad
Vrh